Serie A: "Napoli" ir Milano klubai pralaimėjo, "Viola" sužaidė lygiosiomis, o Romos derbyje triumfavo "giallorossi" (VIDEO)

Šiandien Italijos čempionate sužaistos dar šešerios rungtynės.

Netikėtą nesėkmę patyrė dėl čempiono titulo kovojantis "Napoli" klubas, svečiuose nusileidęs "Udinese". Šios ekipos gretose jau keturioliktąją minutę baudinį realizavo Bruno Fernandesas.

Sužaidus pusę pirmojo kėlinio Gonzalo Higuainui pavyko rezultatą išlyginti, bet vos po kelių minučių Fernandesas gavo dar vieną progą stoti prie 11 metrų žymos. Šį kartą jis buvo netikslus, bet viską ištaisė antrąjį įvartį pelnęs 45-ąją minutę.

Po pertraukos dar vieną įvartį šeimininkams pridėjo Cyrilas Thereau, o likus žaisti apie 15 minučių aikštę teko palikti antrą geltoną kortelę užsidirbusiam Higuainui.

Po pralaimėjimo Neapolio komanda nuo lyderio Turino "Juventus" atsilieka šešiais taškais.

Bergamo mieste "Milan" nesugebėjo išlaikyti turėtos persvaros ir rezultatu 1-2 nusileido vietos "Atalanta". "Rossoneri" į priekį išsiveržė taip pat po 11 metrų baudinio, kurį realizavo Luizas Adriano, bet dar iki pertraukos rezultatą išlygino Mauricio Pinilla.

62-ąją minutę tiksliai į varžovų vartus smūgiavo Alejandro Gomezas ir šis įvartis tapo lemiamu.

Tuo tarpu sostinės derbyje "Roma" 4-1 sutriuškino "Lazio" vienuolikę. Nugalėtojų gretose pasižymėjo keturi skirtingi futbolininkai, o iškovoti trys taškai leido atsilikimą nuo "Napoli" sumažinti iki keturių.

Verta paminėti, jog savo varžovų šiandien neįveikė ir Florencijos "Fiorentina".

Vakare šansą aplenkti "Violą" turėjo Milano "Inter" klubas. Visgi, Roberto Mancini auklėtiniai antrajame kėlinyje užsidirbo dvi raudonas korteles ir pralaimėjo "Torino" ekipai nepaisant to, jog mačo pradžioje dar pirmavo.

"Udinese3 - 1 "Napoli"
[1-0] 14' Bruno Fernandes (iš 11 metrų baudinio)
[1-1] 24' Gonzalo Higuain
27' Bruno Fernandes ("Udinese") nerealizavo 11 metrų baudinio
[2-1] 45' Bruno Fernandes
[3-1] 57' Cyril Thereau
76' Gonzalo Higuain ("Napoli") pašalintas iš aikštės

"Atalanta" 2 - 1 "Milan"
[0-1] 5' Luiz Adriano (iš 11 metrų baudinio)

[1-1] 39' Ricardo Alvarez
72' Joaquin Correa ("Sampdoria") pašalintas iš aikštės

[1-4] 87' Diego Perotti
90' Wesley Hoedt ("Lazio") pašalintas iš aikštės

"Inter" 1 - 2 "Torino"
[1-0] 17' Mauro Icardi (iš 11 metrų baudinio)
[1-1] 55' Cristian Molinaro
57' Miranda ("Inter") pašalintas iš aikštės
73' Yuto Nagatomo ("Inter") pašalintas iš aikštės
[1-2] 73' Andrea Belotti (iš 11 metrų baudinio)