Serie A: "Milan" ir "Juventus" į pergales vedė naujokai, o "Roma" išvykoje palaužė "Fiorentina" (VIDEO)

Šiandien sužaisti dar šeši devintojo "Serie A" turo susitikimai. Dvikova tarp Veronos "Chievo" bei "Napoli" įvyks vėliau.

"San Siro" stadione iš nesėkmių išsikapstyti bandantis "Milan" po permainingos kovos rezultatu 2-1 palaužė "Sassuolo" vienuolikę.

"Rossoneri" išsiveržė į priekį po to, kai sužaidus beveik pusvalandį iš aikštės buvo pašalintas varžovų vartininkas Andrea Consigli. Tuomet sėkmingai 11 metrų baudinį realizavo "madų sostinės" klubo naujokas Carlosas Bacca.

Nepaisant to, kad svečiai liko dešimtyje, "Milan" savo varžovų užspausti nepavyko ir 53-ąją minutę rezultatą išlygino Domenico Berardi.

Šeimininkams galiausiai pralaužti oponentų gynybą pavyko tik mačo pabaigoje, kai 86-ąją minutę pasižymėjo bei tris taškus Sinišos Mihajlovičiaus auklėtiniams padovanojo Luizas Adriano. Po šios pergalės "rossoneri" pakilo į dešimtąją vietą.

Tuo tarpu Turino "Juventus" su savo varžovu Bergamo "Atalanta" namuose susitvarkė žymiai lengviau, o Paulis Pogba leido sau pramušti baudinį.

"Bianconeri" į pergalę taip pat atvedė šią vasarą klubą papildžiusių puolėjų duetas - pirmajame kėlinyje įvartį pelnė Paulo Dybala, o 50-ąją minutę svečių vartininką nuginklavo Mario Mandžukičius.

Centrinėje turo dvikovoje tarp Florencijos "Fiorentina" bei "Roma" sirgaliai turėjo tikrai puikų reginį. Namie žaidusi "Viola" stengėsi atsitiesti po UEFA Europos lygoje patirto pralaimėjimo Poznanės "Lech" ir dominavo tiek pagal kamuolio kontrolę, tiek pagal smūgius link vartų.

Vis dėlto, atakas geriau sekėsi užbaiginėti svečiams iš sostinės - Rudi Garcia auklėtiniai varžovus parbloškė pirmajame kėlinyje Mohamedo Salah bei Gervinho pelnytų įvarčių dėka. Nors Khouma Babacaras mačo pabaigoje dar spėjo pasižymėti, dvikovos baigties tai nebepakeitė.

Po šios pergalės "giallorossi" pakilo į turnyrinės lentelės viršūnę, "Fiorentina" nustumdami laipteliu žemiau.

Su "Viola" taškais taip pat susilygino "Torino" namie rezultatu 3-0 įveikęs Romos "Lazio". Stefano Pioli kariaunoje žibėjo dublį pelnęs Felipe Andersonas, įvartį bei rezultatyvų perdavimą pridėjęs Senadas Luličius bei dukart komandos draugams tiksliai asistavęs veteranas Miroslavas Klose.

"Milan" 2 - 1 "Sassuolo"
29' Andrea Consigli ("Sassuolo") pašalintas iš aikštės
[1-0] 31' Carlos Bacca (iš 11 metrų baudinio)
[1-1] 53' Domenico Berardi
[2-1] 86' Luiz Adriano

"Juventus" 2 - 0 "Atalanta"
[1-0] 28' Paulo Dybala
[2-0] 50' Mario Mandžukič
74' Rafael Toloi ("Atalanta") pašalintas iš aikštės
79' Paul Pogba ("Juventus") nerealizavo 11 metrų baudinio

"Udinese" 1 - 0 "Frosinone"
[1-0] 20' Francesco Lodi

"Fiorentina" 1 - 2 "Roma"
[0-1] 6' Mohamed Salah
[0-2] 34' Gervinho
88' Mohamed Salah ("Roma") pašalintas iš aikštės
[1-2] 90' Khouma Babacar

"Lazio" 3 - 0 "Torino"
[1-0] 40' Senad Lulič
[2-0] 70' Felipe Anderson
[3-0] 90' Felipe Anderson

"Chievo" 0 - 1 "Napoli"

[0-1] 59' Gonzalo Higuain