"Serie A" mačuose pergales šventė visi favoritai (VIDEO)

Šį vakarą sužaisti dar devyni Italijos pirmenybių susitikimai. Juose pergales pasiekė visos favoritėmis užimti aukštas vietas laikomos komandos.

Pirmąją turnyrinės lentelės vietą susigrąžino "Napoli", išvykoje palaužęs "Genoa" futbolininkus. Pastaruosius jau ketvirtąją minutę į priekį buvo išvedęs Adelis Taarabtas, tačiau neilgai trukus rezultatą išlygino bei persvėrė Pietų Italijos klubo lyderis Driesas Mertensas. Antrajame kėlinyje itin svarbus buvo Ervino Zukanovičiaus įvartis į savus vartus, nes be to Maurizio Sarri auklėtiniai laimėję nebūtų - aikštės šeimininkų atsilikimą 76-ąją minutę sušvelninti sugebėjo Armando Izzo.

Čempiono titulą ginantis Turino "Juventus" tuo tarpu neturėjo vargo su "SPAL 2013" vienuolike. Dar neįpusėjus pirmajam kėliniui "bianconeri" jau pirmavo rezultatu 2-0 Federico Bernardeschi bei Paulo Dybalos įvarčių dėka. Varžovų gretose pasižymėti buvo pavykę Alberto Paloschi, bet galiausiai "Juvės" pergalę įtvirtino Gonzalo Higuainas ir Juanas Cuadrado.

Po tris taškus į savo sąskaitą taip pat įsirašė abu sostinės klubai. "Roma" savų sirgalių akivaizdoje privertė pasiduoti "Crotone", bet "giallorossi" į pergalę atvedė vienintelis įvartis, kurį Diego Perroti pelnė nuo 11 metrų žymos. Tuo tarpu "Lazio" vienuolikė išvykoje labai greitai išsiveržė į priekį prieš "Bologna", tačiau beveik visą antrąjį kėlinį negalėjo jaustis ramiai, nes Senadas Luličius įmušė tiek į varžovų, tiek 50-ąją minutę į savus vartus. Galiausiai, visgi, Simone Inzaghi auklėtiniai laimėjo 2-1.

Savo varžovus taip pat pavyko įveikti pajėgioms Bergamo "Atalanta" bei Florencijos "Fiorentina" ekipoms, kurios abi užfiksavo rezultatus 3-0.

Tuo tarpu "Milan" atsitiesė po keturių nesėkmingų turų iš eilės bei pagaliau šventė pergalę prieš "Genoa" komandą. "Rossoneri" įvarčių sąskaitą atidarė puikiai šį sezoną žaidžiantis Suso, o jo darbą pratęsė sau įsimušęs Boštjanas Cesaras ir naujokai Hakanas Calhanoglu bei Nikola Kaliničius.

"Atalanta" 3 - 0 "Hellas"
[1-0] 50' Remo Freuler
[2-0] 59' Josip Iličič
[3-0] 75' Jasmin Kurtič

"Cagliari" 2 - 1 "Benevento"
[1-0] 9' Paulo Pancrazio Farago
16' Marco Sau ("Cagliari") nerealizavo 11 metrų baudinio
[1-1] 90' Pietro Iemmello (iš 11 metrų baudinio)
[2-1] 90' Leonardo Pavoletti

"Chievo" 1 - 4 "Milan"
[0-1] 36' Suso
[0-2] 42' Boštjan Cesar (į savus vartus)
[0-3] 55' Hakan Calhanoglu
[1-3] 61' Valter Birsa
[1-4] 64' Nikola Kalinič

"Fiorentina" 3 - 0 "Torino"
[1-0] 29' Marco Benassi
[2-0] 66' Giovanni Simeone
75' Antonio Barreca ("Torino") pašalintas iš aikštės
[3-0] 75' Khouma Babacar (iš 11 metrų baudinio)

"Genoa" 2 - 3 "Napoli"
[1-0] 4' Adel Taarabt
[1-1] 14' Dries Mertens
[1-2] 30' Dries Mertens
[1-3] 60' Ervin Zukanovič (į savus vartus)

"Roma" 1 - 0 "Crotone"
[1-0] 10' Diego Perroti (iš 11 metrų baudinio)

"Sassuolo" 0 - 1 "Udinese"
[0-1] 32' Antonin Barak

"Bologna" 1 - 2 "Lazio"
[0-1] 4' Sergej Milinkovič-Savič
20' Ciro Immobile ("Lazio") nerealizavo 11 metrų baudinio
[0-2] 28' Senad Lulič
[1-2] 50' Senad Lulič (į savus vartus)