Serie A: "Lazio" namuose sutriuškino "Hellas"

Šį vakarą sužaistos pirmosios 25-ojo Italijos čempionato turo rungtynės tarp Romos "Lazio" bei Veronos "Hellas".

Namuose žaidę sostinės futbolininkai džiaugėsi svarbia pergale ir bent laikinai pakilo į septintąją vietą, varžovus palikdami turnyrinės lentelės dugne.

Stefano Pioli kariaunos įvarčių sąskaitą pirmojo kėlinio pabaigoje atidarė Alessandro Matri, o Stefano Mauri iškart po pertraukos "Lazio" pranašumą padvigubino. 69-ąją minutę pasižymėjus Felipe Andersonui skirtumas jau tapo triuškinantis, tačiau "Hellas" nepasidavė.

Po kelių akimirkų svečių atsilikimą sušvelnino, Leandro Greco. Praėjus septynioms minutėms po šio smūgio Veronos ekipos viltį atgaivino veteranas Luca Toni.

Vis dėlto, šeimininkai pateisino favoritų statusą ir reabilitavosi po tikslaus Balde Diao Keitos smūgio bei Antonio Candrevos realizuoto baudinio.

[4-2] 82' Balde Biao Keita
[5-2] 90' Antonio Candreva (iš 11 metrų baudinio)

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/13/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>