Serie A: "Juventus" svečiuose įveikė "Inter", o "Lazio" palaužė "Sampdoria"

Šį vakarą sužaistos dvejos 36-ojo "Serie A" turo rungtynės.

Anksčiau prasidėjusioje dvikovoje čempionų titulą jau užsitikrinęs Turino "Juventus" 2-1 svečiuose nugalėjo viltis prasimušti į UEFA Europos lygą dar puoselėjusį Milano "Inter".

Šeimininkus į priekį rungtynių pradžioje buvo išvedęs Mauro Icardi, bet pirmojo kėlinio pabaigoje 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo Claudio Marchisio, o 83-ąją minutę "bianconeri" pergalę išplėšė Čempionų lygos pusfinalio didvyris Alvaro Morata.

Kitame mače dėl antrosios pozicijos turnyrinėje lentelėje besivaržantis Romos "Lazio" taip pat svečiuose minimalia persvara įveikė šeštąją vietąją užimantį Genujos "Sampdoria". Pergalingo įvarčio autoriumi tapo Santiago Gentiletti.

"Inter" 1 - 2 "Juventus"
[1-0] 9' Mauro Icardi
[1-1] 44' Claudio Marchisio (iš 11 metrų baudinio)
[1-2] 83' Alvaro Morata

"Sampdoria" 0 - 1 "Lazio"
[0-1] 54' Santiago Gentiletti

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/13/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>