„Serie A“: „Juventus“ pažeminti namuose, C. Ronaldo nelaimėjo auksinio batelio  © Fotografo01 / IPA/IPA/SIPA nuotr.

Šeštadienio vakarą sužaistos kelerios „Serie A“ paskutiniojo turo rungtynės.

Šių metų čempionai „Juventus“ futbolininkai, namuose 1:3 nusileido „AS Roma“ ekipai.

Čempionai šiose rungtynėse vertėsi be didžiausios klubo žvaigždės - C. Ronaldo. Portugalas į sudėtį neįtrauktas trenerio sprendimu.

Vis tik rungtynės vyko permainingai. Pirmąjį rungtynių įvartį šeimininkams pelnė G. Higuainas, kuris penktąją rungtynių minutę nuginklavo D. Fuzato ir pasiuntė kamuolį į jo ginamus vartus,

Svečiai rezultatą išlygino 23-ąją minutę, o įvarčio autoriumi tapo N. Kalicičius.

As Roma“ į priekį išvedė 44-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavęs D. Perotti.

Antrajame kėlinyje dar vieną įvartį pridėjo D. Perotti, kuris 52-ąją rungtynių minutę pelnę antrąjį savo įvartį.

Kadangi portugalas nebuvo įtrauktas į rungtynių sudėtį, auksinio batelio lauretu tapo Ciro Immobile. „Lazio“ snaiperis taip pat pagerino ir „Serie A“ įvarčių rekordą, kuris priklausė G. Higuainui.

Atkakli kova vyko dėl antrosios pozicijos, kur kovoje susitiko „Atalanta“ bei Milano „Inter“ komandos.

Atkakliose rungtynėse sėkmingiau pasirodė „Inter“, kurie 2:0 nugalėjo šeimininkus.

Pirmąjį rungtynių įvartį pelnė D. D’Ambrosio, kuris kamuolį į vartus pasiuntė jau pirmąją rungtynių minutę.

Antrąjį įvartį pelnė A. Youngas, kuris 20-tą rungtynių minutę tolimu smūgiu padvigubino ekipos persvarą.

Po šios pergalės „Inter“ sezoną užbaigia antroje pozicijoje ir vos vienu tašku atsilikdama nuo šių metų čempionų - „Juventus“.

„AC Milan“ ir toliau sezono pabaigoje rodo neįtikėtiną formą. Z. Ibrahimovičiaus vedama ekipa 3:0 nugalėjo „Cagliari futbolininkus.

Vienintelis pirmojo kėlinio įvartis skriejo 11-tą minutę, kai kamuolį į savus vartus pasiuntė R. Klavanas.

Pirmajame kėlinyje rezultatas galėjo padvigubėti, tačiau 11 metrų baudinio nepavyko realizuoti Z. Ibrahimovičiui.

Vis tik, pastarasis jau 55-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo svečių vartininką.

Trečiąjį rungtynių įvartį 57-ąją rungtynių minutę pelnė S. Castillejo.

Po šios pergalės „AC Milan“ sezoną užbaigia šeštojoje turnyrinės lentelės vietoje.

Brescia“ 1:1 „Sampdoria“

„Napoli“ 3:1 „Lazio“