„Serie A“: „Inter“ pasiekė užtikrintą pergalę namuose ir pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą © JumpStory nuotr.

Italijoje sužaistos paskutinės 32-ojo turo rungtynės tarp Milano „Inter“ ir „Torino“ ekipų.

Solidžią pergalę namuose šventė „Inter“ futbolininkai, kurie 3:1 nugalėjo „Torino“ futbolininkus.

Šeimininkai dominavo visą rungtynių laiką ir jau nuo pirmosios minutės spaudė varžovus. Vis tik pirmajame kėlinyje, 17-ą minutę į priekį po neužtikrinto vartininko žaidimo išsiveržė „Torino“ futbolininkai.

Antrajame rungtynių kėlinyje varžovus dar labiau spaudę „Inter“ futbolininkai  48-tą minutę po tikslaus A. Youngo smūgio išlygino rezultatą.

51-ąją minutę rezultatą persvėrė D. Godinas, o 61-ąją rungtynių minutę pergalę užtvirtino L. Martinezas.

Po šios pergalės Milano „Inter“ ekipa pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą. Sekančias rungtynes Milano ekipa rungtyniaus prieš lygos autsaiderius „Spal“ futbolininkus.