"Serie A": G. Higuaino dublis nutildė "San Siro" stadioną, "Roma" įveikė "Bologna" (FOTO, VIDEO)

Jau pirmajame "Serie A" turo mače susitiko grandai - "Milan" bei Turino "Juventus". Į šį susitikimą buvo išpirkti visi "San Siro" stadiono bilietai.

Reginys sirgalių iš tiesų nenuvylė, o aikštės šeimininkai netgi sugebėjo visiškai užspausti pastaraisiais metais šalyje dominuojančius varžovus.

Visgi, tai vaisių nedavė, nes "bianconeri" sugebėjo gintis nuo "madų sostinės" futbolininkų atakų. Negana to, dar pirmojo kėlinio viduryje juos į priekį išvedė Gonzalo Higuainas, kuriam rezultatyvų perdavimą atliko Paulo Dybala.

"Milan" tuomet vėl padidino apsukas, tačiau rezultatas atėjus pertraukai tebebuvo 1-0. Po jos vaizdas aikštėje iš esmės nesikeitė.

"Rossoneri" toliau daugiau laiko kontroliavo kamuolį bei kūrė atakas, o "Juvė" bandė oponentus pagauti nepasiruošusius. Tą 63-ąją minutę dar kartą padaryti pavyko Higuainui, kuris rado vietos tarp dviejų gynėjų bei pasiuntė kamuolį į vartus.

Po antrojo tikslaus argentiniečio smūgio Vincenzo Montellos auklėtiniams atsigauti jau nebepavyko ir varžovai bent laikinai pakilo į "Serie A" viršūnę.

Kiek vėliau antrąją pergalę minimaliu rezultatu iš eilės pasiekė "Roma" klubas. Šįkart sostinės futbolininkai namie palaužė "Bologna" pasipriešinimą.

Vienintelio tikslaus smūgio autoriumi įpusėjus pirmajam kėliniui tapo Stephanas El Shaarawy, kuriam pasižymėti padėjo rikošetas.

Maču mažiau nei kiti varžovai sužaidę "giallorossi" toliau išlieka penktojoje vietoje.

"Milan" 0 - 2 "Juventus"
[0-1] 23' Gonzalo Higuain
[0-2] 63' Gonzalo Higuain

"Roma" 1 - 0 "Bologna"
[1-0] 33' Stephan El Shaarawy

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10686175" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>