Serie A: "Fiorentina" įveikė "Lazio", "Milan" išplėšės lygiąsias su "Atalanta" (VIDEO)

Sužaistas pirmieji du 36-ojo Italijos čempionato turo mačai.

Viename jų itin atkakli kova vyko tarp Florencijos "Fiorentina" bei Romos "Lazio" komandų.

Sostinės klubo saugas Luisas Alberto puikiu šansu pasižymėti nepasinaudojo jau 12-ąją minutę, o pirmajam kėliniui įpusėjus dar vieną jo bandymą atrėmė vartininkas.

Kiek aktyviau žaidę Simone Inzaghi auklėtiniai į priekį išsiveržė prasidėjus antrajai rungtynių daliai, kuomet rezultatyvų perdavimą Balde Keitai atliko jau minėtasis Alberto.

Khouma Babacaras vos po kelių akimirkų buvo arti to, kad rezultatą išlygintų, bet galiausiai tai padarė 67-ąją minutę, o 73-ąją "Violą" į priekį išvedė prie atšokusio kamuolio suskubęs Nikola Kaliničius. Dar po kelių akimirkų Kaliničiaus smūgiuotas kamuolys pataikė į virpstą, bet atsidūrė vartuose nuo Cristiano Lombardi kojos.

Taigi, "Fiorentina" pirmavo rezultatu 3-1. Visgi, "Lazio" futbolininkai dar nepasidavė ir jų atsilikimą sušvelnino Alessandro Murgia, tačiau išplėšti taško sostinės ekipai nepavyko.

Tai reiškia, jog Inzaghi kariaunai nebepavyks užimti trečiosios vietos, o tuo tarpu "Viola" bent laikinai aplenkė Milano "Inter" bei pakilo į septintąją, galinčią garantuoti vietą UEFA Europos lygos atrankoje.

Vakarinė akistata vyko tarp taip pat pajėgių Bergamo "Atalanta" ir "Milan" klubų.

Ji klostėsi išties apylygiai, bet didesnį spaudimą "rossoneri" komandai teko pajusti artėjant rungtynių pertraukai. Galiausiai pavojingą smūgį atliko Alejandro Gomezas, o jau netrukus po vartininko atremto Leonardo Spinazzolos smūgio pasižymėjo Andrea Conti.

Antrąjį kėlinį jau aktyviau pradėjo "Milan" futbolininkai, stengęsi atsitiesti. Tai jiems galiausiai pavyko rungtynių pabaigoje, kuomet į vartus po rikošeto įskriejo Gerardo Deulofeu smūgiuotas kamuolys.

Šių komandų lygiosios reiškia, jog "madų sostinės" atstovai toliau išliks šeštojoje vietoje, bet prie jų jau tik iki taško priartėjusi "Fiorentina".

Tuo tarpu "Atalanta" šiek tiek priartėjo prie "Lazio" futbolininkų, tačiau neišnaudojo progos atsilikimo sumažinti iki dviejų taškų, tad pakilti į ketvirtąją poziciną bus itin sudėtinga.

"Fiorentina" 3 - 2 "Lazio"
[0-1] 55' Balde Diao Keita
[1-1] 67' Khouma Babacar
[2-1] 73' Nikola Kalinič
[3-1] 76' Cristiano Lombardi (į savus vartus)
[3-2] 81' Alessandro Murgia

"Atalanta" 1 - 1 "Milan"
[1-0] 44' Andrea Conti