Serie A: "Fiorentina" ir "Milan" prarado taškus, Romos klubai bei "Napoli" šventė pergales (VIDEO)

Italijos čempionate sužaisti septyni susitikimai.

Absoliutaus lygos autsaiderio nepavyko įveikti dėl vietos UEFA Čempionų lygoje kovojantiems Florencijos "Fiorentina" futbolininkams. Šie, nors po Mauro Zarate įvarčio pirmojo kėlinio pabaigoje ir pirmavo, savo pranašumo išlaikyti nesugebėjo.

Besibaigiant antrajam kėliniui po Urby Emanuelsono perdavimo pasižymėjo Erosas Pisano ir dėl jo įvarčio "Violą" po šio turo pavys Milano "Inter" klubas.

Atotrūkį prieš Paulo Sousos auklėtinius padidino "Roma", svečiuose rezultatu 2-1 palaužė "Udinese".

"Giallorossi" šiame mače žaidė kiek geriau, o jau 15-ąją minutę juos į priekį išvedė Edinas Džeko. Įpusėjus antrajam kėliniui sostinės komandos persvarą įtvirtino Alessandro Florenzi, taigi, 85-ąją minutę Bruno Fernandeso pelnytas įvartis šeimininkų sirgaliams suteikė tik truputį paguodos.

"Milan" vienuolikė savo ruožtu neįveikė Veronos "Chievo". Itin kietame susitikime, kuriame "rossoneri" net buvo priversti keisti vartininką, užfiksuotos nulinės lygiosios.

Vakariniuose susitikimuose pergales iškovojo Romos "Lazio" bei "Napoli".

"Amžinojo" miesto vienuolikė namuose minimaliu rezultatu įveikė Bergamo "Atalanta". Abu įvarčius šiame mače pelnė veteranas Miroslavas Klose. Iškovotų trijų taškų dėka Stefano Pioli kariauna priartėjo prie vakar "Juventus" klubui pralaimėjusio "Sassuolo".

Tuo tarpu Pietų Italijos ekipa taip pat 1-0 palaužė "Palermo" komandą. Jai pergalę, toliau leidžiančią kvėpuoti "Juvei" į nugarą, atnešė Gonzalo Higuaino realizuotas 11 metrų baudinys.

"Chievo" 0 - 0 "Milan"

"Carpi" 2 - 1 "Frosinone"
[1-0] 27' Raffaele Bianco
[1-1] 71' Federico Dionisi
[2-1] 90' Jonathan De Guzman (iš 11 metrų baudinio)

"Fiorentina" 1 - 1 "Hellas"
[1-0] 40' Mauro Zarate
[1-1] 87' Eros Pisano