"Serie A": favoritai iškovojo pergales, "Roma" ir "Inter" akistatoje - kovingos lygiosios (VIDEO)

Po pertraukos prasidėjo 21-asis Italijos čempionato turas, kuriame pirmieji į kovą stojo Bergamo "Atalanta" ir "Napoli" futbolininkai.

Aikštėje vyko kieta kova, o Tullio Gritti auklėtiniai namuose išties sugebėjo lyderiams mesti rimtą iššūkį. Visgi, galiausiai antrajame kėlinyje šeimininkai praleido įvartį ir "Serie A" lyderiai šį sezoną džiaugėsi jau 17-ąja pergale.

Vienintelį rungtynių įvartį "Napoli" komandai 65-ąją minutę po nuostabaus Jose Callejono perdavimo pelnė belgas Driesas Mertensas

Kiek vėliau vyko dar šešios akistatos. Vienoje iš jų pergalę iškovojo Romos "Lazio", bent iki vakaro pakilęs į trečiąją vietą.

Sostinės futbolininkai savų sirgalių akivaizdoje privertė pasiduoti Veronos "Chievo", o du įvarčius nugalėtojų komandoje pelnė puikią formą demonstruojantis Sergejus Milinkovičius-Savičius. Susitikimas galiausiai baigėsi sutriuškinimu rezultatu 5-1.

Tuo tarpu nuo nesėkmę patyrusio "Atalanta" atitrūko Genujos "Sampdoria", pasinaudojęs savu šansu prieš Florencijos "Fiorentina". Čia įspūdingai sužaidė Gastono Ramirezo bei Fabio Quagliarellos tandemas - pastarasis įmušė hat-tricką, o saugas iš Urugvajaus jam atliko net tris rezultatyvius perdavimus.

Priešpaskutinis šiame ture buvo "Cagliari" ir "Milan" mūšis, kurio nugalėtojais po sunkios kovos tapo "madų sostinės" futbolininkai. Šiame mače iš viso parodytos net devynios geltonos kortelės, o dvi iš jų virto raudonomis.

Apylygės dvikovos baigtis, kaip paaiškėjo, buvo nuspręsta dar pirmajame kėlinyje, nes po pertraukos įvarčių įmušti nė vienai komandai nepavyko.

"Cagliari" pirmavo jau aštuntąją minutę pasižymėjus Nicolo Barellai, tačiau tuomet Nikola Kaliničius išprovokavo pražangą baudos aikštelėje ir Franckas Kessie realizavo 11 metrų baudinį. Netrukus tas pats Kessie pasižymėjo jau po Kaliničiaus rezultatyvaus perdavimo, taip persverdamas rezultatą.

Šis nepasikeitė iki pat mačo pabaigos, tad "Milan" išsivežė tris taškus. Jų dėka "rossoneri" sugrįžo į septintąją vietą.

Vėlai vakare vyko centrinė turo dvikova, kur "San Siro" stadione kovėsi vietos "Inter" bei "Roma" vienuolikės.

Progų pasižymėti abi ekipos čia turėjo nemažai, o šeimininkus į priekį Ivanas Perišičius galėjo išvesti jau 18-ąją minutę. Visgi, jo smūgis galva į vartų plotą nepataikė.

Kėliniui jau įpusėjus dar vieną kroato mėginimą atlaikė varžovų vartininkas Alissonas ir, sirgalių nusivylimui, jau kitoje atakoje įvartį įmušė Stephanas El Shaarawy, taip išvesdamas į priekį svečius.

Iki pertraukos pasižymėti dar galėjo "Inter" kapitonas Mauro Icardi, bet veiksmas jau persikėlė į antrąją susitikimo dalį. Joje buvo reikalavimų skirti 11 metrų baudinį, tačiau viskas baigėsi tik Joao Cancelo geltona kortele.

Tolesni "nerazzurri" bandymai išlyginti rezultatą taip pat baigėsi nesėkmingai - kelių progų neišnaudojo Ederas, o Icardi smūgį vėl atlaikė Alissonas.

Vis dėlto, sėkmė galiausiai nusišypsojo Matiasui Vecino, kurio smūgis galva lėmė, kad ekipoms teko pasidalinti po tašką,

Užfiksavus lygiąsias "Inter" nukrito į ketvirtąją vietą, kuomet "Roma" lieka laipteliu žemiau.

[0-2] 54' Adrian Stoian
62' Bruno Zuculini ("Hellas") pašalintas iš aikštės

[1-0] 8' Nicolo Barella
[1-1] 36' Franck Yannick Kessie (iš 11 metrų baudinio)
[1-2] 42' Franck Yannick Kessie
80' Ricardo Rodriguez ("Milan") pašalintas iš aikštės
88' Nicolo Barella ("Cagliari") pašalintas iš aikštės

"Inter" 1 - 1 "Roma"
[0-1] 31' Stephan El Shaarawy
[1-1] 86' Matias Vecino

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10884999" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>