“Serie A”: “AC Milan” ir toliau nepralaimi, “Napoli” prarado taškus išvykoje © AP nuotr.

Nepralaimėjimų seriją ir toliau išlaiko „AC Milan“ ekipa, kuri namuose 3:1 palaužė „Parma“ ekipą.

44-ąją minutę „Parma“ išsiveržė į priekį. Po ilgosios pertraukos Milano ekipa sugrįžo dar kovingesnė ir jau 55-ąją minutė D. Kessie išlygino rezultatą.

59-ąją minutę komandą į priekį išvedė A. Romangnolis, kuris po H. Calhanoglu perdavimo, galva pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

77-ąją minutę įspūdingu smūgiu varžovų vartininką nuginklavo tas pats H. Calhanoglu, kuris pelnė trečiąjį komandos įvartį.

Po 33-jų turų „AC Milan“ ekipa rikiuojasi 7 turnyrinės lentelės vietoje ir aktyviai įsitraukia į kovą dėl aukštesnės vietos. Tuo tarpu „Parma“ ekipa šiuo metu užima 12-tą poziciją.

Kitose „Serie A“ rungtynėse taškus prarado „Napoli“ ekipa, kurie lygiosiomis 1:1 sužaidė prieš „Bologna“ ekipą.

„Napoli“ į priekį išsiveržė jau 7-ąją rungtynių minutę, kai įvartį pelnė K. Manolas.

Šeimininkams rezultatą išlyginti pavyko tik 80-ąją minutę, kai kamuolį į Mereto ginamus vartus pasiuntė M. Barrowas. Svečiai galėjo švesti pergalę, kai 67-ąją minutę R. Palacio šeimininkams pelnė įvartį. Vis tik teisėjas po VAR peržiūros situacijoje įžvelgė nuošalę ir įvartis liko neįskaitytas.

„Napoli“ šiuo metu rikiuojasi šeštoje turnyrinės lentelės vietoje, tačiau taškais juos pasivijo „AC Milan“ ekipa. Sekančias rungtynes „Napoli“ rungtyniaus prieš „Udinese“ ekipą. Tuo tarpu „Bologna“ sekančiose rungtynėse susitiks būtent su „AC Milan“ ekipa.

„Sampdoria“ 3:0 „Cagliari“