"Serie A": A. Gomezo vedama "Atalanta" kaip reikiant pamokė lygos naujokus (VIDEO)

„Serie A“ pirmenybėse buvo sužaistos dar vienos pirmojo turo rungtynės, kuriose susitiko „Atalanta“ bei praėjusį sezoną „Serie B“ pirmenybėse trečią vietą užėmusi „Frosinone“.

Vos dėlto lygos naujokams krikštas „Serie A“ lygoje buvo itin skaudus. „Atalanta“ nepasigailėjo savo varžovų ir iškovojo triuškinamą 4:0 pergalę.

Viskas jau prasidėjo 14-ąją minutę, kai pasižymėjo Alejandro Dario Gomezas. Būtent jis ir buvo didžiausias varžovų galvos skausmas. A. Gomezas šiose rungtynėse įmušė du įvarčius ir atliko du rezultatyvius perdavimus.

„Frosinone“ ekipai iki pertraukos dar pavyko išlikti rungtynėse, tačiau antroje rungtynių dalyje „Atalanta“ įjungė aukštesnę pavarą.

Sužaidus kiek daugiau negu dvi minutes antrajame kėlinyje Hansas Hateboeras savo komandos persvarą padvigubino.

O dar po 13 minučių įvartį pridėjo ir Mario Pašaličius. Kai jau atrodė, jog „Frosinone“ namo grįš su trimis praleistais įvarčiais, dar vieną žodį tarė tas pats A. Gomezas.

Futbolininkas jau per pridėtą arbitro laiką įmušė savo antrąjį įvartį.

„Frosinone“ šiose rungtynėse į vartus smūgiavo tik šešis kartus, o į vartų plotą nepataikė nė sykio.

„Atalanta“ 4:0 „Frosinone“
14‘ [1-0] A. Gomez
48‘ [2-0] H. Hateboer
61‘ [3-0] M. Pašalič
90+2‘ [4-0] A. Gomez