"Serie A" 28-to turo apžvalga © Eurofootball.lt
Dėl švenčių beveik visos Italijos čempionato 28-tojo turo rungtynės bus žaidžiamos šiandien, šeštadienį. Tik "Inter" rungtynės nukeltos į sekmadienį, nes šis klubas dalyvauja UEFA taurėje. Centrinis mačas vyks Turine tarp "Juventus" ir "Lazio" klubų.

"%c00084" – "%c00069"
Pradžia 16:00 Lietuvos laiku

"Ancona" ekipa jau atsisveikino su viltimis išlikti prestižinėje Italijos lygoje. Dabar jie turi tik vieną tikslą – netapti blogiausia "Serie A" komanda per visą lygos istoriją. Bet iškovoti pergalę bus nelengva, nes jų varžovė "Bologna" ekipa yra nepralaimėjusi jau net 4-ių varžybų iš eilės. Trijose iš jų buvo iškovotos pergalės.


"%c00062" – "%c00085"
Pradžia 16:00 Lietuvos laiku

Milano klubas turi daug susikaupusio pykčio prieš šias varžybas. Šią savaitę jie sensacingai pasitraukė iš Čempionų lygos, ketvirtfinalio atsakomosiose varžybose pralaimėję "Deportivo" klubui net 4-0. "Empoli" klubo situacija sunki. Jie užima 16-ą vietą, kuri suteikia bilietą į žemesnį divizioną, bet kol kas jie dar neprarado vilčių likti "Serie A".


"%c00028" – "%c00068"
Pradžia 16:00 Lietuvos laiku

Sostinės klubo treneris ir žaidėjai vis dar tiki, kad gali pavyti pirmaujantį "Milan" klubą, bet norint tai padaryti pralaimėti nebegalima. Šiose varžybose "Roma" klubui negalės padėti kapitonas F.Tottis, kuris dėl kortelių yra suspenduotas. Praeitame sezone "Chievo" klubas laimėjo "Stadio Olimpico" stadione, bet prieš šias varžybas ne daug tikinčių svečių pergale.


"%c00079" – "%c00082"
Pradžia 16:00 Lietuvos laiku

Nors "Brescia" klubas užima kur kas geresnę vietą negu "Modena" klubas, bet pastarasis klubas praeitame ture iškovojo tašką kovoje su lyderiu "Milan", todėl komanda yra gerai nusiteikusi. Jų norą laimėti didina ir tai, kad jie užima 15-ą poziciją, kuri neleidžia išlikti "Serie A" divizione.


"%c00029" – "%c00061"
Pradžia 16:00 Lietuvos laiku

Praeitame ture abiems komandos sekėsi skirtingai. "Parma" išvykoje 2-0 palaužė "Chievo" ekipą, o "Lecce" net 0-3 buvo sutriuškinti "Roma" klubo. Kadangi kova dėl 4-osios vietos, kuri garantuoja teisę žaisti Čempionų lygoje labai atkakli, todėl norint neprarasti vilčių ją iškovoti "Parma" taškų švaistyti jau nebegali.


"%c00081" – "%c00063"
Pradžia 16:00 Lietuvos laiku

"Udinese" klubas praeitame ture iškovojo labai gražią pergalę, namuose 4-3 sugebėję įveikti "Brescia" klubą, todėl yra pakilime. Priešinga situacija "Reggina" stovykloje jie nors ir pirmavo 0-2 nesugebėjo iškovoti 3 taškų praeitame ture.


"%c00080" - "%c00070"
Pradžia 16:00 Lietuvos laiku

"Sampdoria" klubas kovoja dėl teisės žaisti UEFA taurės varžybose. Praeitame ture jie 1-0 įveikė "Ancona" klubą. Gi "Sienos" klubui praeitas turas sukelia tikrai prastus prisiminimus, Jie net 5-2 nusileido "Lazio" klubui.

"%c00038" - "%c00019"
Pradžia 21:30 Lietuvos laiku

Italijos čempionai šį sezoną dar nė karto nenugalėjo didžiųjų klubų, ir dabar žais su komanda kuri jau juos nugalėjo dukart.
Ir lygoje, ir taurės finale Romos klubas šventė pergalę rezultatu 2-0. Apskritai "Juve" prieš
"Lazio" paskutinį kartą laimėjo tik prieš šešis metus.
"Juve" praėjusią savaitę turėjo labai sunkias rungtynes su "Inter", kurias pralaimėjo 3-2, nors rezultatas neatspindi skirtumo tarp komandų. Paolo Montero tame mače buvo išvarytas iš aikštės, taigi šiandien nežais. Komandai taip pat greičiausiai trūks Alessandro Del Piero ir Liliano Thuramo.
"Lazio" po truputį gryžta į pergalių kelią ir praėjusiame ture sutriuškino "Siena" 5-2. Saugas Cesar'as tose rungtynėse įmušė tris įvarčius, ir dabar jis turėtų būti ypač pakilioje nuotaikoje. Tačiau svarbiausias žaidėjas ekipoje turėtų būti Stefano Fiore, kuris yra puikioje formoje ir ypatingai mėgsta mušti įvarčius prieš "Juve" - tą jis šiemet padarė jau tris kartus, o iš viso septynis. Komanda beveik neturi problemų dėl traumų, tik neaišku ar spės išgyti vartininkas Angelas Peruzzis. Jei ne, jo vietą užims Matteo Serenis.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...