Visi I
talijos čempionato 27-tojo turo mačai bus žaidžiami šiandien, sekmadienį. Pradžia 16:00 Lietuvos laiku.
Apžvelgiame visas rungtynes:

"%c00079" - "%c00084"
Mariaus Stankevičiaus klubas namuose žais su paskutinėje vietoje esančiu "Ancona". Pastarieji jau beveik galutinai prarado viltis išlikti lygoje, o "Bresciai" pergalė būtų labai svarbus žingsnis, jei jie nori nors šiek tiek atitolti nuo paskutiniojo ketverto.

"%c00038" - "%c00082"
Nors Italijos čempionai "Juventus" ir turi nemažai problemų dėl traumų, bei jau kelias rungtynes iš eilės negali laimėti, bet naujasis "Modenos" treneris G.Bellotto jau pirmose rungtynėse turės tikrai labai sunkią užduotį. Turino komanda turi puikią progą gryžti į pergalių kelią, nes lentelės apačioje esantys "Modena" yra tikrai įveikiami, o be to pastaruoju metu demonstruoja prastą formą.

"%c00062" - "%c00068"
Lygos lyderis "Milanas" bandys įveikti dar vieną kliūtį čempionų titulo link - vienus iš pastarųjų sezonų atradimų Luigio Del Nerio treniruojamus "Chievo". Šie turi didelę problemą mušdami įvarčius - per paskutines penkias rungtynes įmušė tik vieną kartą, ir tai buvo 11m. baudinys.
Tuo tarpu "Milan" puolimo mašina veikia puikiai, tą jie parodė Čempionų lygoje kai įmušė "Deportivui" keturis kartus.

"%c00029" - "%c00085"
Šioms komandos praeitą savaitę sekėsi nekaip, taigi šįkart bandys atsiimti.
"Parma" vis dar siekia ketvirtosios vietos, o "Empoli kovoja dėl išlikimo lygoje. Abi ekipos sieks pergalės, taigi rungtynės turėtų būti atviros ir įdomios.

"%c00083" - "%c00019"
Renato Curi stadione intriguojančiame mače susikaus atgyjantis "Perugia", ir nesėkmių kamuojamas Romos "Lazio". Pirmieji atrodė pasmerkti iškristi, 21 rungtynes iš eilės sužaidė be pergalės, tačiau puikus klubo manevravimas sausio transferų lange, atrodo gali juos išgelbėti. Romos klubą pastaruoju metu neteisingai baudžia teisėjai, ir atrodo įtampą dar pakėlė šioms rungtynėms paskirtas teisėjas Racalbuto, kuris jau keletą kartų priemė padarė grubių klaidų "Lazio" nenaudai.
Paskutinis mačas tarp dviejų komandų baigėsi susistumdymais, trimis raudonomis kortelėmis, dviem įvarčiais per pridėtą laiką, bei aštriais komentarais po rungtynių.

"%c00081" - "%c00037"
Smarkiai kritikuotas Milano "Inter" gryžta pergalių link, ir turės tai įrodyti išsiveždamas tris taškus iš Kalabrijos. Bet tai tikrai nebus lengva, nes "Reggina" yra geroje formoje, ir treneris G.Camolese turi pilną žaidėjų pasirinkimą.

"%c00028" - "%c00069"
Sostinės klubas jau net 10 taškų atsilieka nuo lyderio "Milan" ir šiandien jiems būtina pergalė, norint išsaugoti viltis kovoti dėl nugalėtojų titulo. "Bologna" geroje formoje, ir tai jie įrodė atidėtose rungtynėse ketvirtadienį įveikę Romos "Lazio". "Roma" tą pačią dieną iveikė ispanų "%c00086", bet vistiek iškrito iš UEFA taurės.

"%c00070" - "%c00061"
Ambicingasis "Sampdoria" toliau seks UEFA taurės vietos. Šį kartą jų priešininkai bus "Lecce", esantis ant iškritimo ribos. Iš pradžių stebinęs visus savo įvarčiais "Lecce" puolėjas Javieras Chevantonas (%p01935), dabar "duobėje" ir tai smarkiai atsiliepė komandos rezultatams. Nuo jo žaidimo gali priklausyti ir kaip pasibaigs šios rungtynės.

"%c00080" - "%c00063"
"Milžinų žudikais" pravardžiuojamas "Udinese" keliauja į Sieną, kur susitiks su prastokai žaidžiančia vietos komanda. Nors visi koziriai atrodo yra "Udineses" pusėje, jiems koją gali pakišti per didelis pasitikėjimas savo jėgomis.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos