Septynių įvarčių trileris Vokietijoje baigėsi įspūdinga "Bayer" pergale

Šeštadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse buvo sužaistos šešerios 21-ojo turo rungtynės.

Centrinė turo dvikova įvyko Lėverkuzene, kur vietos "Bayer" priėmė Dortmundo "Borussia". Rungtynės, kuriose negalioja žodis gynyba, baigėsi dramatiška "Bayer" ekipos pergale 4:3.

Kevinas Vollandas 20-ąją minutę išvedė šeimininkus į priekį, tačiau BVB netrukus grįžo – vos po dviejų minučių rezultatą išlygino Matsas Hummelsas, o 33-ąją minutę fantastišku smūgiu savo sugrįžimą į Vokietiją pažymėjo Emre Canas.

Visgi "Bayer" prieš pat pertrauką išlygino rezultatą ir pratęsė visą kovą antrajame kėlinyje.

Jis sėkmingiau prasidėjo varžovams iš Dortmundo – 65-ąją minutę pranašumą grąžino Raphaelis Guerreiro.

Rungtynėms artėjant į pabaigą BVB turėjo dar ne vieną galimybę įmušti ketvirtąjį įvartį, tačiau "Bayer" surengė žaibišką spurtą pasiekė įspūdingą pergalę.

81-ąją minutę rezultatą išlygino Leonas Bailey, o jau kitos atakos metu smūgiu galva BVB ekipą į nokdauną pasiuntė "Bayer" kapitonas Larsas Benderis.

Su šia nesėkmė nutrūko "Borussia" pergalių serija, trukusi trejas rungtynes. "Bayer" po pergalės šoktelėjo į penktąją poziciją.

"Bayer" 4 - 3 "Borussia"
20' [1 - 0] K. Volland
22' [1 - 1] M. Hummels
33' [1 - 2] E. Can
43' [2 - 2] K. Volland
65' [2 - 3] R. Guerreiro
81' [3 - 3] L. Bailey
82' [4 - 3] L. Bender

"Freiburg" 1 - 0 "Hoffenheim"
"Hertha" 1 - 3 "Mainz"
"Schalke" 1 - 1 "Paderborn"
"Werder" 0 - 2 "Union Berlin"
"Wolfsburg" 1 - 1 "Dusseldorf"