Sensacingas N. Matičiaus smūgis nulėmė dramatišką "Man Utd" pergalę prieš "Crystal Palace" (VIDEO)

Pirmadienį vakare Anglijos "Premier" lygoje finišavo 29-asis turas.

Londone vietos "Crystal Palace" susigrūmė su "Manchester United" ekipa. Du įvarčius praleidę "raudonieji velniai" pademonstravo tikrą charakterį - pasiekė tris įvarčius ir sensacingai pasiekė pergalę rezultatu 3-2.

"Crystal Palace" nuo pat rungtynių pradžios kėlė problemas "Man Utd" gynybai. Ilgai laukti pirmojo įvarčio neprireikė - po Christiano Benteke perdavimo nuostabų įvartį į patį vartų kampą pasiekė Androsas Townsendas.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką daugiau įvarčių nebekrito, tačiau antrasis kėlinys abejingų nepaliko. Jis taip pat prasidėjo sėkmingai šeimininkams - greitai kamuolį po pražangos įžaidę "Crystal Palace" futbolininkai padidino savo pranašumą iki dviejų įvarčių, kai Patrickas van Aanholtas puikiu reidu ir smūgiu nuginklavo Davidą De Gea.

Atrodė, kad "Crystal Palace" nuo pergalės šioje akistatoje jau niekas nesustabdys, tačiau "Man Utd" sukūrė tikrą futbolo šou. 55-ąją minutę po Antonio Valencia perdavimo smūgiu galva atsilikimą sumažino Chrisas Smallingas.

"Man Utd" pajuto, kad šiose rungtynėse dar gali užsikabinti ir 76-ąją minutę krito išlyginamasis įvartis - Alexio Sanchezo smūgiuotas kamuolys pataikė į virpstą, tačiau patogiai prie Romelu Lukaku kojų nukritęs kamuolys netrukus atsidūrė vartuose - belgas kantriai išlaikė progos smūgiuoti ir nuliūdino šeimininkų sirgalius.

Likęs rungtynių laikas bėgo gana ramiai, tačiau kiek daugiau pergalės norėjo "raudonieji velniai". 91-ąją minutę ji buvo pasiekta - sensacingas Nemanja Matičaus smūgis iš maždaug 25 metrų nulėmė dramatišką pergalę rezultatu 3-2.

"Man Utd" po pergalės sugrįžo į antrąją poziciją ir nuo lyderių toliau išlaiko ta patį 16 taškų pranašumą. "Crystal Palace" patyrė trečiąjį pralaimėjimą iš eilės ir lieka iškritimo zonoje.

"Crystal Palace" 2 - 3 "Manchester United"
11' [1 - 0] A. Townsend
48' [2 - 0] P. van Aanholt
55' [2 - 1] C. Smalling
76' [2 - 2] R. Lukaku
90+1' [2 - 3] N. Matič