Sensacingas Europos čempionų pralaimėjimas © Eurofootball.lt
Antrajame Euro-2004 ketvirtfinalyje užfiksuota sensacija - turnyro staigmena Graikijos rinktinė netikėtai minimaliu rezultatu įveikė komandą, laikytą pagrindine favorite šiame čempionate, ir prieš ketverius metus laimėjusią šį turnyrą - Prancūzijos rinktinę. Graikai dabar lauks savo pusfinalio varžovo, kuris paaiškės sekmadienį Čekijos ir Danijos dvikovoje.

Prancūzija - Graikija 0 - 1
65' %p02842

Rungtynių pradžioje komandos žaidė vangokai. Bet jau 15-ą minutę po Katsouranio (%p02853) smūgio į priekį galėjo išsiveržti Graikijos futbolininkai. Prancūzų laimei, juos išgelbėjo jų vartininkas Barthezas (%p00681).

37-ą minutę graikai surengė dar vieną pavojingą ataką. Stipriai iš toli mušė Fyssas (%p02847), bet prancūzus vėl išgelbėjo Barthezas. Iš karto po šios atakos galėjo pasižymėti ir Prancūzijos futbolininkai, bet Henry (%p01549) smūgį atrėmė graikų vartininkas Nikopolidis (%p02837).


Pirmajame kėlinyje sukūrę mažiau progų prancūzai darėsi vis grėsmingesni antrajame. Įvartį pelnyti galėjo net trys šios rinktinės futbolininkai. Bet jiems išsiveržti į priekį niekaip nepavykdavo. Tačiau visų dideliai nuostabai, 65–ą minutę tą padaryti pavyko graikams. Po puikaus Theodoro Zagorakio (%p02841) prasiveržimo ir perdavimo iš dešiniojo krašto smūgiu galva pasižymėjo %p02842.

Tada prancūzų treneris Jacques Santini iš karto į aikštę įleido du naujus atakuojančius futbolininkus - Sahą (%p01875) ir Wiltordą (%p01621) bei kairįjį krašto saugą Rotheną (%p00474). Jie pagyvino prancūzų žaidimą: iš pradžių į baudos aikštelę įsiveržęs Saha smūgiavo per silpnai, po to taip pat baigėsi ir Henry reidas.

Ko gero, realiausią progą išlyginti rezultatą, likus trims minutėms iki mačo pabaigos, turėjo Henry, bet jo galva smūgiuotas kamuolys praskriejo visiškai šalia vartų virpsto. Jau einant pridėtiniam laikui, į vartus smūgiavo gynėjas Lizarazu (%p00011), tačiau jam taip pat nepavyko pasižymėti. Taigi graikai pateikė dar vieną sensaciją, o prancūzai važiuoja namo.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...