Sensacijos sukurti nepavyko: lietuviai "Wembley" stadione patyrė triuškinantį pralaimėjimą (VIDEO, FOTO)

Visų futbolui neabejingų lietuvių dėmesys šiandien buvo sutelktas į "Wembley" stadioną. 21 valandą 45 minutės legendiniame Londono stadione įvyko ilgai laukta dvikova - Anglijos ir Lietuvos rinktinių susirėmimas.

Savo gausios sirgalių minios palaikoma Anglija 2016 metų Europos čempionato atrankos rungtynėse neturėjo vargo su svečiais iš Lietuvos. Roy'aus Hodgsono auklėtiniai rezultatu 4-0 nepaliko jokių vilčių lietuviams.

Rungtynės prasidėjo anglų spaudimu ir 4-ąją minutę į Giedriaus Arlauskio vartus galėjo kristi pirmasis įvartis, tačiau Wayne'o Rooney smūgiuojamas kamuolys pataikė į virpstą.

Vis dėlto, Anglijos rinktinės kapitonui ilgai pirmojo įvarčio laukti neprireikė. Vos po dviejų minučių puikų perdavimą iš dešiniojo krašto sulaukęs W.Rooney galva nuginklavo G.Arlauskį.

19-ąją minutę puikią progą pasižymėti turėjo ir Jordanas Hendersonas, tačiau ir šio anglo smūgiuojamas kamuolys pataikė į skersinį. Vis dėlto, pirmojo kėlinio pabaigoje anglams pavyko pelnyti ir dar vieną įvartį, kai Danny Welbeckas po sumaišties baudos aikštelėje kamuolį rikošetu nuo Tado Kijansko pasiuntė į vartų stačiakampį.

Antrajame kėlinyje ir toliau tęsėsi Anglijos vienuolikės dominavimas. 58-ąją minutę po puikaus Wayne'o Rooney perdavimo pro lietuvių gynėjų tandemą prasibrovęs Raheemas Sterlingas pelnė jau trečią įvartį į mūsiškių vartus.

Galutinis taškas buvo padėtas 73-ąją minutę, kai pasižymėjo vos kojas spėjęs apšilti Harry Kane'as. Londono "Tottenham" puolėjui tai buvo debiutas rinktinėje ir pirmasis įvartis.

Per likusį laiką anglai turėjo dar puikių progų pasižymėti, tačiau to padaryti neleido G.Arlauskis, reagavęs į  visus įmanomas šūvius.

Anglija po pergalės ir toliau išlieka vienintelė pralaimėjimo nepatyrsi E grupės komanda. Tuo tarpu Lietuva po pralaimėjimo su 6 taškais išlieka ketvirtoje vietoje.

Anglija 4 - 0 Lietuva

6' [1 - 0] W.Rooney

45' [2 - 0] D.Welbeck

58' [3 - 0] R.Sterling

73' [4 - 0] H.Kane

<iframe frameborder="0" width="500" height="323" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x2ktpu0" allowfullscreen></iframe>

Startinės sudėtys:

Lietuva: Arlauskis; Freidgemas, Mikuckis, Kijanskas, Žaliūkas, Andriuškevičius; Černych, Žulpa, Chvedukas, Mikoliūnas; Matulevičius.

Atsarginiai: Černiauskas, Zubas, Vaitkūnas, Slavickas, Borovskij, Vičius, Sirgėdas, Kazlauskas, Lukša, Panka, Beniušis, Stankevičius.

Anglija: Hart; Clyne, Jones, Cahill, Baines; Henderson, Carrick, Delph; Sterling, Rooney, Welbeck.

Atsarginiai: Smalling, Butland, Walcott, Jagielka, Milner, Townsend, Kane, Mason, Barkley, Gibbs, Walker, Green.