Sensacija: Bilbao „Athletic“ paskutinėmis minutėmis eliminavo „Real“ iš Ispanijos taurės © JumpStory nuotr.

Dar neseniai Ispanijos taurės aštuntfinalyje „Barceloną“ ant menčių paguldžiusi Bilbao „Athletic“ ekipa, sekančiame etape nukovė dar vieną milžiną – Madrido „Real“ vienuolikę. „Karališkasis“ klubas rezultatu 1:0 nusileido Bilbao ekipai ir savo kelią Ispanijos taurėje baigė ketvirtfinalyje.

Ancelotti auklėtiniai atrodė blankiai. Pirmąjame kėlinyje dominavo „Athletic“ komandos futbolininkai ir būtent jie susikūrė realesnių progų pelnyti pirmąjį įvartį.

Antrame kėlinyje „Real“ atrodė kiek pozityviau, tačiau vistiek itin koordinuotai gynęsi Bilbao komandos futbolininkai neleido pavojingai priartėti prie savųjų vartų, o ir patys kėlė pastovią grėsmę kontraatakomis.

Tačiau rungtynių pabaigoje Casemiro turėjo itin puikią progą pasižymėti. 81 minutę po puikaus perdavimo brazilas buvo išvestas vienas prieš vieną su oponentų vartininku, tačiau šią akistatą laimėjo vartų sargas Julenas Agirrezabala.

Tačiau, 89 minutę „Athletic“ komandos futbolininkai sudavė skaudų smūgį „Real“ ekipai. Alexas Berengueris po puikaus perdavimo, pasimetė kamuolį ant kairės kojos ir puikiu smūgiu iš baudos aikštelės prieigų pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą.

„Real“ nesugebėjo atsigauti po šio skaudaus „nokdauno“ ir turėjo pripažinti Bilbao komandos pranašumą.