"Schalke" ir "Werder" šventė pergales Vokietijos pirmenybėse (VIDEO)

Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybių 4-ojo turo susitikimuose sekmadienį staigmenų neužfiksuota. Pergales šventė Brėmeno „Werder“ ir „Schalke“ klubai.

Brėmeno „Werder“ ekipa išvykoje tik pačioje mačo pabaigoje nugalėjo „Hoffenheim“ futbolininkus rezultatu 3:1.

Svečiai pirmavo po pirmajo kėlinio pabaigoje įmušto Zlatko Junuzovičiaus įvarčio, tačiau Eduardo Vargasas 49-ąją minutę rezultatą išlygino.

„Werder“ pergalę lėmė prieš nuaidint teisėjo švilpuko pelnyti Anthony Ujah ir Z. Junuzovičiaus pelnyti įvarčiai. Po šios pergalės Brėmeno ekipa su 7 taškais pakilo į 6-ąją turnyrinės lentelės vietą.

Kiek aukščiau, 5-oje vietoje žengia šiandien 2:1 „Mainz“ komandą namuose palaužę Gelzenkircheno „Schalke“ futbolininkai.

Joelio Matipo įvartis išvedė į priekį šeimininkus, tačiau netrukus rezultatą išlygino Yunusas Malli.

„Schalke“ klubui pergalę lėmė tikslus Klaaso-Jano Huntelaaro smūgis 61-ąją susitikimo minutę.

„Hoffenheim“ – „Werder“ 1:3
45' [0 – 1] A. Junuzovičius
49' [1 – 1] E. Vargas
90' [1 – 2] A. Ujah
90' [1 – 3] A. Junuzovičius

„Schalke“ – „Mainz“ 2:1
37' [1 – 0] J. Matipas
42' [1 – 1] Y. Malli
61' [2 – 1] K.-J. Huntelaaras