Savaitgalį įvarčiais pasižymėjo N. Valskis, A. Žulpa ir A. Novikovas (VIDEO)

Praėjusį savaitgalį atstovaudami savo klubams įvarčiais džiaugėsi net trys Lietuvos rinktinės nariai: Nerijus Valskis, Artūras Žulpa ir Arvydas Novikovas.

„Bnei Yahuda“ atstovaujantis N. Valskis pasižymėjo jau 89-ąją minutę, padėdamas savo ekipai iškovoti pergalę 3:2 prieš Jaruzalės „Beitar“ klubą. Antrą savaitgalį iš eilės pasižymėjęs žaidėjas šį sezoną savo sąskaitoje jau turi tris tikslius smūgius.

Puolėjas, kaip ir jo komandos draugas vartininkas Emilijus Zubas, aikštėje praleido visas 90 minučių.

Kazachstane sezoną sėkmingai užbaigė Artūras Žulpa ir jo atstovaujama „Tobol“ komanda. Saugas pelnė pirmąjį ir vienintelį įvartį šiais metais, o „Tobol“ 2:0 nugalėjo „Atyrau“ ekipą.

Per visą šį sezoną A. Žulpa aikštėje Kazachstano pirmenybėse pasirodė 24 kartus, o be šio įvarčio jis du kartus prieš save išvydo geltoną, o kartą ir raudoną kortelę. Jo atstovaujamas klubas vos tašku atsiliko nuo ketvirtą vietą užėmusį ir kelialapį į Europos lygos atranką iškovojusį „Irtysh“ klubą bei liko penktoje pozicijoje.

Dar vienas sėkmingas rungtynes sužaidė abu Lenkijoje žaidžiantys lietuviai, o jų atstovaujama „Jagiellonia“ iškovojo antrąją pergalę iš eilės bei „Ekstraklasa“ pirmenybėse pakilo į trečiąją poziciją.

Kaip ir praėjusį savaitgalį, lietuviai tiesiogiai sudalyvavo mušant visus savo komandos įvarčius: 52-ąją minutę Arvydas Novikovas realizavo vienuolikos metrų baudinį, o 75-ąją Fedoras Černychas rezultatyviu perdavimu padėjo komandai išplėšti pergalę 2:1 svečiuose prieš „Plock“ klubą.

F. Černychas aikštėje praleido visas 90 minučių, o jo komandos draugas A. Novikovas buvo pakeistas 69-ąją minutę.