Sausio 8 d. transferai ir gandai: aštrėjanti kova dėl A. Piateko ir įspūdinga W. Zaha kaina

Sausio 1-oji tradiciškai simbolizuoja Naujuosius metus, tačiau futbolo pasaulyje ši diena reiškia tik vieną – oficialiai prasidedantį žiemos žaidėjų perėjimų langą.

Portalas "EuroFootball.lt" savo lankytojams iki mėnesio pabaigos pateiks įdomiausias ir svarbiausias naujienas apie galimus žaidėjų perėjimus bei jau įvykusius sandorius.


"La Stampa" praneša, kad "West Ham" pirmauja lenktynėse dėl Krzysztofo Piateko įsigijimo. "Plaktukai" už "Milan" snaiperį pasiruošę pakloti 32 mln. eurų.

Savo ruožtu "Sky Sports" teigia, kad į lenką nusitaikė ir kitas Anglijos vidutiniokas – "Aston Villa" klubas. Jie už puolėją siūlo kiek mažesnę sumą – 30 mln. eurų.

***

Praėjusią vasarą iš Madrido "Real" į Lisabonos "Benfica" sparnus pakėlęs Raulis De Tomas grįš į Ispanijos pirmenybes. Barselonos "Espanyol" pasiekė susitarimą dėl puolėjo įsigijimo. ("A Bola")

*** 

"Newcastle United" į savo gretas norėtų pasikviesti "Leipzig" puolėją Ademola Lookmaną. "Šarkos" 22-ejų metų anglą norėtų pasiskolinti su galimybe po sezono įgyti visas teises. ("Daily Mail")

***

Turino "Juventus" prisijungė prie lenktynių kovoje dėl Drieso Mertenso parašo. Taip pat "Inter" ir "Roma" klubus dominantis belgas po sezono užbaigs bendradarbiavimą su "Napoli". ("Calciomercato")

***

"Aston Villa" svarsto galimybę iš "Milan" pasikviesti 37-erių metų vartininką Pepe Reina, kurio "rossoneri" nebenori dėl didelio atlyginimo. ("Daily Mail")

***

"Marseille" susidomėjo "West Ham" krašto gynėju Arthuru Masuaku, tačiau derybas paliks kitai vasarai. ("Goal")

***

"Napoli" akiratyje atsidūrė 16 mln. eurų suma vertinamas "Leipzig" ekipos atraminis saugas Diego Demme, skelbia "Goal".

***

Madrido "Getafe" pasiekė susitarimą su Madrido "Real" dėl Brahimo Diazo nuomos sutarties. "Getafe" klubui lieka susitarti su pačiu futbolininku. ("Marca")

***

Londono "Chelsea" klubas aiškiai parodė, kad Wilfriedas Zaha yra jų pagrindinis žiemos perėjimų lango taikinys. Visgi "mėlynieji" nesutinka su "Crystal Palace" sąlygomis – jie už anglą nori gauti 80 mln. svarų sterlingų. ("Daily Express")

***

Turino "Juventus" artėja link susitarimo su "Nantes" dėl 17-mečio krašto gynėjo Jeano-Claude Ntenda. Jis papildytų vieną iš "Juventus" akademijos komandų. ("Goal")

***

"Fiorentina" veda derybas su Patricku Cutrone. "Wolves" gretose pasireikšti beveik negaunantis puolėjas į Italiją grįžtų nuomos pagrindais. ("Daily Mail")

*** 

"Watford", "Newcastle" ir "West Ham" kovoja dėl "Amiens" gynėjo Prince'o Gouano parašo, rašo "Le10Sport".

***

"Sport" teigia, kad Turino "Juventus" į pagrindinę komandą nori pasikviesti "Barcelona" klubui priklausantį kairiojo krašto gynėją Juaną Mirandą. "Schalke" ekipai paskolintas ispanas "Juventus" klubo yra įvertintas 10 mln. eurų suma.

***

OFICIALU: Londono "Fulham" už 15 mln. svarų sterlingų įgijo visas teises į "Wolves" klubui priklausiusį krašto puolėją Ivaną Cavaleiro.

***

OFICIALU: "Liverpool" klubo talentas Rhianas Brewsteris iki sezono pabaigos buvo paskolintas "Swansea" ekipai.

***

OFICIALU: "Hoffenheim" už 12 mln. eurų iš "Sevilla" įsigijo puolėją Munasą Dabburą. Jis su vokiečiais sudarė ketverių metų sutartį.

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė