Santiago Bernabeu sugrįžime – debiutinis E. Camavingos įvartis ir K. Benzema šou © AFP nuotr.

Madrido „Real“ pirmąsias tris sezono rungtynes žaidė išvykoje, kadangi tikrasis „karališkojo klubo“ namų stadionas Santiago Bernabeu dar nebuvo paruoštas naująjam atidarymui.

Tačiau šį vakarą, rugsėjo 12 dieną „grietininiai“ po beveik 1,5 metų pertraukos grįžo į savo legendinį sezoną ir pirmajame mače 5:2 įveikė „Celta Vigo“ ekipą.

Tiesa, svečiai tikrai bėdų kėlė šeimininkams. Po pirmojo kėlinio pirmavo būtent „Celta Vigo“ 1:2, tačiau antrojo kėlinio pradžioje Karimo Benzema ir Viniciaus įvarčiai persverė rezultatą.

Pasižymėjo ir po keitimo išėjęs 18-metis vunderkindas Eduardo Camavinga, kuriam tai buvo debiutas Madrido „Real“ gretose.

Vėliau dar tašką padėjo K. Benzema iš 11 m žymos, kuris padarė tikrą šou. Prancūzas pelnė hat-tricką ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą bei tapo mačo herojumi.

Po 4 turų „Real“ kraityje – 10 taškų. Tuo tarpu „Celta“ kol kas turi viso labo 1 tašką.