Šansas Argentinai: Islandija antrajame kėlinyje pralaimėjo Nigerijai (VIDEO)

18 valandą Volgograde įvyko paskutinės D grupės antrojo rato rungtynės. Savo pirmos pergalės siekusi Islandija nudegė – antrajame kėlinyje pabudę Nigerijos futbolininkai pasiekė pergalę rezultatu 2-0.

Rungtynės prasidėjo aktyviu Islandijos rinktinės žaidimu – jau per pirmas penkias minutes du pavojingus smūgius atliko Gylfi Sigurdssonas, tačiau užtikrintai į jo bandymus reagavo varžovų vartininkas.

Vėliau žaidimo rimtas kiek krito – Nigerija pabandė kelis kartus pavojingiau išeiti į ataką, tačiau nieko aštresnio Islandijos aikštės pusėje afrikiečiams nepavyko nuveikti.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje Islandija buvo arti įvarčio, tačiau Alfredo Finnbogasono smūgis galva po standartinės situacijos skriejo greta virpsto.

49-ąją minutę netikėtai kito pirmasis įvartis – po puikaus Victoro Moseso perdavimo Ahmedas Musa techniškai baudos aikštelėje susistabdė kamuolį ir tiksliu smūgiu išvedė Nigeriją į priekį.

57-ąją minutę iš maždaug 30 metrų savo laimę pabandė Wilfredas Ndidi, tačiau smūgis tikslo nepasiekė – islandų vartininkas atmušė kamuolį už savo vartų.

Po praleisto įvarčio Islandijai atsitiesti buvo sunku – kol islandai bandė suregzti atakas varžovų aikštės pusėje, Nigerija itin pavojingai pereidavo iš gynybos į puolimą.

74-ąją minutę arti savo antrojo įvarčio buvo A. Musa – nigerietis iš maždaug 18 metrų pataikė į varžovų vartų skersinį.

Tačiau jau kitos atakos metu Nigerija vėl perėjo į ataką ir tas pats A. Musa, išmaudęs varžovų vartininką, pasiuntė į nokdauną islandus – 2:0.

81-ąją minutę Islandijai sugrįžo viltis – į Nigerijos vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys. G. Sigurdssonui šia galimybe pasinaudoti nepavyko – saugo smūgis buvo itin netikslus ir rezultatas liko 2:0.

Per likusį laiką komandos daugiau įvarčių pelnyti nepavyko ir susitikimas baigėsi Nigerijos pergale.

Ši Islandijos nesėkmė yra palanki Argentinai – Kroatija po šių rungtynių užsitikrino pirmąją vietą grupėje, o Islandija kartu su argentiniečiais turi po vieną tašką. Argentinai paskutiniame grupės rate reikės įveikti Nigeriją ir laukti Islandijos nesėkmės ar lygiųjų prieš Kroatiją.

Nigerija 2 – 0 Islandija
54‘ [1 – 0] A. Musa
75‘ [2 – 0] A. Musa