Sandraugos turnyre lietuviai gavo latvių pamoką

Lietuvos jaunimo (U-21; gimę 1994 m. ir jaunesni) rinktinei nesėkmingai susiklostė dar vienerios rungtynės Sandraugos taurės turnyre Sankt Peterburge. Rungtynėse dėl 9-12 vietų lietuviai neišnaudojo turėtų progų ir rungtynių pabaigoje praleidę du įvarčius nusileido Latvijos komandai rezultatu 0:2.

Pirmajame rungtynių kėlinyje nemažai kovos vyko aikštės viduryje. Aštresnės buvo lietuvių atakos, tačiau mūsiškių smūgiams trūko tikslumo.

Po pertraukos žaidimas vyko panašia tedencija - pavojingesnės buvo lietuvių atakos. Bene geriausią šansą 54 minutę turėjo Tomas Bučma, kai po greitai įžaisto baudos smūgio jis baudos aikštelėje suklaidino gynėją, tačiau smūgiavo tiesiai į vartininką.

60 min. šansą turėjo Rokas Krušnauskas, bet jo iš kairiojo krašto smūgiuotą kamuolį taip pat sugavo latvių vartininkas. Dar po penkių minučių pasižymėti po standartinės situacijos galėjo gynėjas Vytas Gašpuitis - jis išsivadavo iš gynėjų globos, tačiau galva mušė pro šalį. 70 min. abi komandos apsikeitė pavojingais tolimais smūgiais.

Kai jau atrodė, kad komandoms teks mušti 11 metrų baudinius, likus žaisti apie penkias minutes rungtynių baigtį nulėmė įspūdingas latvio Ilja Šadčino solo reidas. Latvių  saugas kairiuoju kraštu suklaidino vieną mūsiškių gynėją po kito ir gražiu smūgiu užsuko kamuolį į tolimąjį vartų kampą.

Lietuviai suaktyvino puolimą, tačiau paskutinę minutę praleido antrą įvartį į savo vartus. Latvių ataką kairiuoju kraštu smūgiu iš vartininko aikštelės tiksliai užbaigė Nikita Ivanovas.

Paskutines turnyro rungtynes Lietuvos U-21 rinktinė žais šeštadienį su Estijos komanda, kuri analogiškame paguodos turnyro pusfinalyje rezultatu 2:3 nusileido Moldovai.

Latvija U-21 - Lietuva U-21 2:0 (0:0)