San Sebastiane – rezultatyvios "Barcos" ir "Real Sociedad" lygiosios

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse šeštadienį sužaistos dvejos 17-ojo turo rungtynės.

Brangius taškus San Sebastiano prarado "Barcelona" komanda, kuri po kelių dienų stos į kovą su tiesioginiu konkurentu – Madrido "Real". Katalonai pasidalino po tašką su "Real Sociedad"  – rezultatyvios lygiosos 2:2.

"Barca" po lygiųjų išsaugojo lyderio poziciją, tačiau Madrido "Real" komanda, rytoj susikausianti su "Valencia", gali pasinaudoti šansu ir prieš pat "El Clasico" įgyti dviejų taškų persvarą.

Šį sezoną didžiajame ketverte kovojanti San Sebastiano ekipa puikiai pradėjo rungtynes ir 12-ąją minutę įgijo pranašumą – nuo 11 m. žymos pasižymėjo Mikelis Oyarzabalis.

Visgi po pusvalandžio "La Real" baterijos šiek tiek "sėdo" ir "Barcelona" pradėjo laisviau žaisti su kamuoliu. 38-ąją minutę lygybę atstatė puikiu įvarčiu pasižymėjęs Antoine'as Griezmannas.

Antrasis kėlinys svečiams iš Katalonijos prasidėjo fantastiškai – daug erdvės varžovų gynyboje suradusi "Barca" persvėrė rezultatą savo naudai: po Lionelio Messi perdavimo kamuolį į varžovų vartus nukreipė Luisas Suarezas.

Visgi "La Real" baltos vėliavos nekėlė ir 62-ąją minutę atsakė antruoju įvarčiu – Marcas-Andre ter Stegenas nesėkmingai atmušė kamuolį po varžovo perdavimo, kamuolys atsidūrė tiesiai prie jauno švedo Alexandero Isako kojų ir šis tiksliu smūgiu iš kelių metrų nubaudė svečius.

Per likusį laiką progų susikūrė tiek vieni, tiek kiti, tačiau lygybė išsilaikė iki pat paskutinės minutės.

"Real Sociedad" po lygiųjų bent laikinam išlieka ketvirtoje vietoje, tačiau po turo gali nukristi net į aštuntą poziciją.

Kitos rungtynės tarp "Granada" ir Valensijos "Levante" baigėsi pastarųjų pergale.

"Real Sociedad" 2 - 2 "Barcelona"
12' [1 - 0] M. Oyarzabal (11 m. baudinys)
38' [1 - 1] A. Griezmann
49' [1 - 2] L. Suarez
62' [2 - 2] A. Isak

"Granada" 1 - 2 "Levante"
55' [0 - 1] R. Rochina
60' [1 - 1] D. Machis
89' [1 - 2] E. Bardhi

Straipsnio įvertinimas: 4 0
  • dode1987

Geras grybas teisėjas, davė nesąmoningą pendelį, o kai Piqué dar žiauriau nutempė 92min nieko

• 21
  • Analitikas
    dode1987

+1, praktiškai identiška situacija tik kad prieš Pique dar akivaizdžiau viskas buvo. Kas svarbiausia jog net nebuvo rimto epizodo peržiūrėjimo tiesiog pagalbininkai viena akimi prametė pasakė jog nieko nebuvo 😀 Graudumynas, jei skiri į vieną pusę tai skirk ir į kitą.

• 5
  • Tomshe (IP: d4c70178c)
    Taip (IP: 5531f80f7)

Messi snd buvo 0

*** kad Messi nesavanaudiskai suzaide ir ant lekstutes Suarezui i tuscius vartus uzmete 😀 Is kur tokiu hateriu velnias zino

• 5
  • tau (IP: 16a6914c5)
    r7 (IP: 371d22ecb)

messiui dar toli iki Ronaldo

irgi iki 10 tos klasės dar toli, mokykis daugybos lentele ir mažiau nereikalingais dalykais užsieminėk.

• 4
  • Averno

Greiciau prasau maldauju kad keistu valverde as nezinau ko tiek vadovam dar prireiks jog pamatytu jog jis mums netinka o ji laiko ir laiko jau po pirmu metu ta pridurka metes lauk buciau jis tiktai vidutinio lygio treneris jis nezino kaip su gera komanda dirbti pridurkas atiduociau viska jog pepas sugriztu i barca jo toleruojamas futbolas tiesiog gniauzia kvapa gal but su juo griztu ir la masia laikai i virsune

• 3
  • forza juve (IP: fad83371f)
    XXXXXXXX (IP: e59ad06a5)

Parodyk nors vieną pasaulio žaidėją kuris visą sezoną būna naudingas, muša įvarčius ir nebūna niekada nulinis? Užtat ir yra Griezmann, bei Suarez ir tiesa asistas Messi kaip suprantu pagal tave nieko nereiškia? 😀 Teisėjas tai akivaizdus Barcos heiteris, jei gerai pamenu ne pirmos varžybos kada Barca skriaudžama. Akivaizdus buvo paskutinėmis minutėmis 11-os baudinys, bet kaip sakiau toks vaizdas, kad heiteris Barcos teisėjavo. Pique buvo akivaizdžiai tempemas. Bet teisėjus net VAR neperžiūrėjo, nes susidaro įspūdis, kad pats matė, bet negalėjo leisti Barcai laimėt, o ka dbūtų koks Messi įmušęs jis žinojo. Juk Messi yra Messi. Tokiam licenziją atimti.

O ką tu galvoji heiteriu utėlė negaus šitokius ballon dorus pasiiminedamas?