"Sampdoria" šoktelėjo į trečią vietą © Eurofootball.lt
Dvejos 26-ojo turo rungtynės šeštadienį sužaistos Italijos "Serie A" pirmenybėse. Savo sėkmingą seriją pratęsė ir į trečią poziciją pakilo "Sampdoria", tuo tarpu be M.Stankevičiaus žaidusi "Brescia" po dar vienos nesėkmės lieka priešpaskutinė.

Šiemet puikiai rungtyniaujanti "Sampdoria" išvykoje susitiko su dėl iškritimo kovojančia "Brescia". Svečiai dominavo rungtynėse ir šeimininkus ilgą laiką gelbėjo tik puikus vartininko L.Castelazzi žaidimas, tačiau likus 14-ai minučių po kampinio puikiu smūgiu įvartį įmušė M.Tonetto.

Rungtynės baigėsi gana neįprastai: išsijungė Rigamonti stadiono apšvietimas, visiškai aptemdęs aikštę. Pasirodo visame Brescios miesto rajone dingo elektra, bet nors liko žaisti tik 40 sekundžių, abi komandos net 25 minutes laukė kol viskas pasitaisys, nes pagal lygos taisykles nutraukus mačą jis turėtų visas būti peržaistas.

Kitame susitikime prastai pastaruoju metu žaidžianti "Fiorentina" namuose susikovė su turnyrinės lentelės viršuje esančia "Udinese" ekipa. Šeimininkai pirmavo po V.Bojinovo ir L. Ariatti įvarčių, tačiau pasižymėjęs bulgaras patyrė traumą ir buvo pakeistas.

Visgi "Udinese" nepasidavė ir dar pirmam kėliniui nesibaigus atsilikimą įvarčiu sumažino S. Ali Muntari, o po pertraukos rezultatą išlygino A. Di Natale. Likusioje mačo dalyje abi ekipos apsikeitė pavojingomis progomis, ir 88 minutę G.Pinzi gauta raudona kortelė jau nieko nebepakeitė.

Sekmadienį vyks likusieji aštuoni susitikimai. Antrą vietą užimantis "Juventus" dieną žais prieš autsaiderį "Siena" ir bandys pasinaudoti varžovų suklupimu, nes centrinėse turo rungtynėse vakare 259-ajame Milano derbyje lyderis "Milan" susitiks su "Inter" klubu.

"%c00079" 0 - 1 "%c00070"
76' [0 - 1] Max Tonetto

Marius Stankevičius aikštėje nepasirodė

"%c00143" 2 - 2 "%c00063"
22' [1 - 0] Valeri Bojinov
34' [2 - 0] Luca Ariatti
41' [2 - 1] Sulley Ali Muntari
56' [2 - 2] Antonio Di Natale

88' Giampiero Pinzi ("Udinese") pašalintas iš aikštės