"Saint-Etienne" įveikė "Lyon", "Monaco" bei "Marseille" šventė pergales svečiuose (VIDEO)

Sekmadienį sužaisti trys paskutiniai 21-ojo Prancūzijos pirmenybių turo susitikimai. Dviejuose iš jų geriau sekėsi svečiams, o vienerias rungtynes laimėjo aikštės šeimininkai.

Pergale varžovų tvirtovėje džiaugėsi į antrąją vietą pakilęs "Monaco" klubas, antrajame kėlinyje pelnytų Thomaso Lemaro bei Joao Moutinho įvarčių dėka nugalėjęs "Lorient" futbolininkus.

Tuo tarpu iš dugno besikapstantis ir jau iki turnyrinės lentelės vidurio pakilęs "Marseille" išvykoje privertė pasiduoti "Caen", kurį nesėkmė nusmukdė į septintąją vietą - vienu laipteliu aukščiau nei Michelio vadovaujama ekipa.

Uostamiesčio futbolininkus šiame mače į priekį 12-ąją minutę išvedė Michy Batshuayi, o sužaidus valandą persvarą padvigubino Georgesas N'koudou. Neilgai trukus šeimininkų gretose įvartį pelnė Sylvio Rodelinas, bet 83-ąją minutę "Marseille" pergalę įtvirtino Bouna Sarras.

Vakariniame susitikime tarp "Saint-Etienne" bei "Lyon" sunkią pergalę šventė namuose rungtyniavusi komanda. Nors "Lyon" žaidė aktyviau, žymiai ilgiau kontroliavo kamuolį ir dauugiau atakavo, vienintelį įvartį pelnė Christophe'o Galtier kariauna.

"Saint-Etienne" į laimėjimą atvedė 78-ąją minutę pasižymėjęs Alexanderis Soederlundas.

"Lorient" 0 - 2 "Monaco"

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/8229971" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Caen" 1 - 3 "Marseille"

"Saint-Etienne" 1 - 0 "Lyon"

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>