"Saint-Etienne" įveikė "Angers", o "Lyon" nusileido "GFC Ajaccio"

Šiandien Prancūzijos pirmenybėse sužaisti trys paskutinieji devynioliktojo turo susitikimai.

Svarbią pergalę namuose iškovojo dėl sidabro besikaunantis "Saint-Etienne", minimalia persvara palaužęs čempionato naujoką "Angers", kuris nukrito į trečiąją vietą.

Tuo tarpu Benjamino Corgnet įvartis leido šeimininkams pakilti į šeštąją poziciją.

Praėjusio sezono vicečempionas "Lyon" antrąjį "Ligue 1" ratą pasitiks žengdamas vos devintas - šiandien Huberto Fournier auklėtiniai krito prieš "GFC Ajaccio" klubą. Dar vienas pralaimėjimas reiškia vis didėjantį spaudimą treneriui, kurio postas pastaruoju metu tikrai nėra saugus.

Ajačo ekipa savo ruožtu atsigavo po prasto starto ir pakilusi į dvyliktąją vietą nuo antrosios atsilieka tik aštuoniais taškais, o pralaimėtojus gali džiuginti tik tai, kad įvartį pelnė nuolat traumų kamuojamas Clementas Grenier.

Vakariniame susitikime užfiksuotos lygiosios tarp "Bordeaux" bei "Marseille" komandų, esančių lentelės viduryje. Jų akistata baigėsi rezultatu 1-1. Svečių iš uostamiesčio gretose 56-ąją minutę pasižymėjo Alaixys Romao, bet vos po minutės jam atsakė Wahbi Khazri.

"Saint-Etienne" 1 - 0 "Angers"

"GFC Ajaccio" 2 - 1 "Lyon"

"Bordeaux" 1 - 1 "Marseille"

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>