S. Ramosas: beliko sulaukti Firmino pasakymo, kad peršalo nuo mano prakaito

Po Čempionų lygos finalo, kuriame Madrido „Real“ įspūdingai triumfavo trečią kartą iš eilės, kilo itin daug aistrų.

„Real“ komandos kapitonas Sergio Ramosas sulaukė itin daug aštrios kritikos, neva jis sutraumavo Mohamedą Salah neleistinas veiksmais jį parversdamas ant žemės.

Negana to, prabėgus mažiau negu dvejoms savaitėms po finalo, pasirodė pranešimai, kad Lorisas Kariusas rungtyniavo su smegenų sutrenkimu. O to kaltininkas – ne kas kitas kaip S. Ramosas. „Liverpool“ vartininkas tapo Virgilo van Dijko ir S. Ramoso kovos auka. Olandas stumtelėjo į nugarą „Real“ gynėją, o šis ranka užkabino L. Kariuso galvą.

Teigiama, kad būtent šis epizodas, greičiausiai, ir sukėlė smegenų sutrenkimą. Vis dėlto S. Ramosui tokios kalbos, panašu, atsibodo.

„Velnias, jie Salah traumai duoda daug dėmesio. Nenorėjau apie tai kalbėti, nes viskas yra išpūsta.

Aš puikiai mačiau tą epizodą. Jis sučiupo mano ranką, o aš nukritau į kitą pusę ir jis susižeidė kitą ranką, bet visi kartoja, kad aš naudojau dziudo veiksmus.

Po to, kai vartininkas pasakė, kad aš jam trenkiau, man tik trūksta, kad Firmino pasakytų, jog jis peršalo, nes mano prakaito lašas užkrito ant jo“, - pasipiktinimą reiškė S. Ramosas.

Ispanas taip pat atskleidė, kad bendravo su M. Salah ir šis galėjo tęsti rungtynes.

„Aš kalbėjausi su Salah žinutėmis ir jam buvo viskas gerai. Jis galėjo žaisti toliau, jei būtų gavęs nuskausminamųjų antrajai pusei.

Aš esu taip daręs, bet kai Ramosas padaro kažką tokio, viskas lieka truputį ilgiau. Nežinau ar tai yra dėl to, kad esu Madride taip ilgai, ar dėl to, kad laimime taip ilgai ir žmonės pradeda žiūrėti kitaip“, - pridėjo S. Ramosas.