S. Melašenka „Riteriams“ nebeatstovaus © E. Žaldario nuotr.

Pasibaigusiame „Optibet A lygos“ sezone Armanto Vitkausko dubleriu buvęs Sergejus Melašenka į Vilniaus „Riterių“ klubą nebesugrįš. Su vartininku abipusiu susitarimu sutartis nutraukta.

„Sergejus neįsitvirtino kaip pagrindinis vartininkas, o laikyti legionierių ant suolo nematome prasmės. Be to, turime gerą augančią pamainą, kuriai ir bus suteiktas pasitikėjimo kreditas“, – sprendimą komentavo „Riterių“ sporto direktorius Tadas Simaitis.

Per 2022-ųjų sezoną S. Melašenko nesužaidė nė vienerių „Optibet A lygos“ rungtynių ir vos kelis kartus per metus atstovavo B komandai. Tokį trenerių sprendimą lėmė A. Vitkausko stabilumas. Pagrindinis „Riterių“ vartų sargas tapo vienu iš dviejų lygos žaidėjų, per visą sezoną sužaidusiu visas įmanomas minutes.

Priminsime, kad „Riteriams“ priklauso dar vienas vartų sargas – šiemet FA „Šiauliai“ atstovavęs Lukas Paukštė. Dėl jo ateities paaiškės artimiausiu metu.

„Šiauliai“ pateikė pasiūlymą dėl Luko, jie nori jį pasilikti savo gretose, tačiau sprendimas dar nepriimtas. Artimiausiu metu viskas paaiškės“, – sakė T. Simaitis.

Iki Naujųjų metų paaiškės ir daugiau šiemet komandai atstovavusių žaidėjų likimas, o naujokai turėtų būti pristatyti jau sausį.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos