S. Mane ir A. Hakimi įvarčiai išvedė Senegalą ir Maroką į AFCON ketvirtfinalį © JumpStory nuotr.

Antradienį Afrikos Nacijų taurėje didelių staigmenų nepasitaikė.

Senegalas 2:0 įveikė Žaliojo Kyšulio rinktinę. Šio mačo herojus buvo Sadio Mane. „Liverpool“ puolėjas 54-ąją minutę susidūrė galvomis su varžovu, tačiau jau po 9 minučių pelnė įvartį, išvedusį komandą į priekį.

Tačiau visgi 70-ąją minutę S. Mane turėjo būti pakeistas, kadangi smūgis galvomis buvo toks stiprus, jog senegalietis sunkiai gaudėsi aplinkoje.

Rungtynėse Senegalo pergalę per pridėtą laiką įtvirtino Ahmadou Bamba Diengas, kuris žengė į aikštę, pakeitęs S. Mane.

Kitose rungtynėse Marokas 2:1 palaužė Malavio rinktinę.

7-ąją minutę į priekį išsiveržė Malavis po dar vieno fantastiško įvarčio Afrikos čempionate, jį pelnė Gabadinho Mhango.

Pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino „Sevilla“ puolėjas Youssefas En-Nesyri, o antrajame kėlinyje pergalę Marokui išplėšė Achrafas Hakimi, kurio baudos smūgis buvo tikslus. PSG gynėjas gavo ir liaupsių iš komandos draugo Kyliano Mbappe twitter paskyroje.

Ketvirtfinalyje Marokas susitiks su Dramblio Kaulo Krantu arba Egiptu, Senegalo lauks arba Malio, arba Pusiaujo Gvinėjos iššūkis.