S. Kerla: „Įvartis – gražus, bet svarbiausia – pergalė“ © JumpStory nuotr.

Marijampolės „Sūduvai“ per A lygos 8 turo rungtynes su Vilniaus „Riteriais“ (1:0) vienintelį įvartį pelnęs Semiras Kerla sako, kad svarbiausia yra ne įvartis, o pelnyti 3 taškai.

„Esu labai pavargęs, – eidamas į rūbinę, sunkiai atgaudamas kvapą, po rungtynių prisipažino S. Kerla. – Aikštėje atidavėme visas jėgas, rungtynių tempas antrajame rungtynių kėlinyje buvo itin didelis. Tai labai išsekino. Rezultatas, degantis švieslentėje, yra palankus mums, o tai ir yra svarbiausia.“

„Riterių“ futbolininkai į Marijampolę atvyko po skaudaus pralaimėjimo 0:7 Vilniaus „Žalgiriui“, tačiau žaisdami su „Sūduva“ priešinosi itin atkakliai.

„Mes buvome maksimaliai susikaupę šioms rungtynėms, gerbėme priešininkus ir nežiūrėjome į rungtynes atsainiai, – sakė S. Kerla. – Per rungtynes abiejų komandų žaidėjai atliko puikų darbą aikštėje, „Riterių“ futbolininkai buvo gerai organizuoti gynyboje, todėl įmušti jiems buvo sudėtinga.“

Bosnis vidurio gynėjas pergalingą įvartį pelnė rungtynių 69 min., kai nuginklavo vilniečių vartininką įspūdingu tolimu smūgiu.

„Tai buvo tikriausiai mano šeštasis bandymas įmušti, jis ir buvo sėkmingas. Labai tuo džiaugiuosi, o įvartis – tikrai gražus“, – džiaugsmo neslėpė dešimtuoju numeriu pažymėtus marškinėlius vilkintis S. Kerla.

A lygoje po 8 turų „Sūduva“ savo sąskaitoje turi 22 taškus ir 8 taškais lenkia antrąją vietą užimantį „Žalgirį“. Šios dvi turnyro lentelės kaimynės susitiks jau 9-ajame ture liepos 12 dieną LFF stadione Vilniuje.

Straipsnio įvertinimas: 0 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos