S. Jovetičiaus šūvis iš toli nutraukė įspūdingą "Real" ekipos nepralaimėtų rungtynių seriją (VIDEO)

Sekmadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse buvo sužaistos penkerios 18-ojo turo rungtynės.

Pirmoji dvikova įvyko "Mestalla" stadione, kur "Valencia" susigrūmė su Barselonos "Espanyol". "Šikšnosparniai" nutraukė aštuonių nelaimėtų rungtynių seriją ir varžovus iš Katalonijos sostinės parklupdė rezultatu 2-1.

Visą rungtynių laiką virė atkakli ir apylygė kova. Pirmasis įvartis krito 17-ąją minutę, kai tiksliai kamuolį į vartus nukreipė gynėjas Martinas Montoya.

Antrojo kėlinio viduryje "Valencia" ekipai pavyko padidinti pranašumą iki dviejų įvarčių - pasižymėjo Santi Mina. 85-ąją minutę "Espanyol" pelnė savo įvartį, kuris sugrąžino intrigą. Vis dėlto lygiųjų pasiekti svečiams nepavyko ir šeimininkai džiaugėsi svarbia pergale.

Tai buvo ketvirtoji "Valencia" pergalė šiame sezone. 16 taškų turintys "šikšnosparniai" rikiuojasi 17-oje pozicijoje, o "Espanyol" - 11-oje.

Dar kitos dvikovos baigėsi Vigo "Celta" ir "Eibar" klubų pergalėmis bei "Granada" - "Osasuna" lygiosiomis.

Paskutinėse vakaro rungtynėse "Sevilla" antrą kartą per savaitę namuose priėmė Madrido "Real" futbolininkus. Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai pirmavo įvarčio pranašumu, tačiau rungtynių pabaigoje Andalūzijos ekipa užgulė "Real" vartus ir sugebėjo nutraukti "baltųjų" vienuolikės nepralaimėtų rungtynių seriją.

Z. Zidane'as susitikimą pradėjo su eksperimentine sudėtimi - vienu metu aikštėje buvo trys centro gynėjai: Raphaelis Varane, Sergio Ramosas ir Nacho.

Nuo pat rungtynių pradžios abi komandos demonstravo aukštą žaidimo lygį, tačiau kiek aktyvesni buvo šeimininkai. Per pirmąjį kėlinį pelnyti įvarčio nei vienai ekipai taip ir nepavyko.

Antrajame kėlinyje vyravo atakuojantis futbolas ir 67-ąją minutę "Real" įsiveržė į priekį, kai Dani Carvajalio uždirbtą 11 metrų baudinį realizavo Cristiano Ronaldo.

"Sevilla" pasiduoti neketino ir artėjant rungtynėms į pabaigą užspaudė "Real" jų pačių aikštės pusėje. 85-ąją minutę krito išlyginamasis įvartis - Sergio Ramosas po standartinės situacijos apmaudžiai įsimušė į savus vartus.

Šeimininkams lygiųjų nepakako ir pasinaudoję Karimo Benzema klaida perėmė kamuolį, o su juo spurtavęs Stevenas Jovetičius atliko tolimą smūgį, kuris sukėlė problemų Keylorui Navasui ir įskriejo į vartų tinklą.

"Real" patyrė pirmąjį pralaimėjimų po 40 rungtynių iš eilės. Pirmoje vietoje esantys "baltieji" prieš "Sevilal" turi vieno taško pranašumą ir rungtynes atsargoje. "Barcelona" su 38 taškais nukrito į trečiąją poziciją.

"Valencia" 2 - 1 "Espanyol"
17' [1 - 0] M. Montoya
73' [2 - 0] S. Mina
85' [2 - 1] D. Lopez

"Celta" 1 - 0 "Alaves"
89' [1 - 0] N. Radoja
46' Z. Feddal ("Alaves") pašalintas iš aikštės

"Gijon" 2 - 3 "Eibar"
4' [0 - 1] Adrian (11 m. baudinys)
9' [1 - 1] C. Carmona
21' [1 - 2] P. Leon
23' [1 - 3] A. Luna
58' [2 - 3] M. Cases

"Granada" 1 - 1 "Osasuna"
12' [0 - 1] O. Riera
69' [1 - 1] A. Kravets
73' U. Agbo ("Granada") pašalintas iš aikštės
90+5' E. Ponce ("Granada") pašalintas iš aikštės

"Sevilla" 2 - 1 "Real Madrid"
67' [0 - 1] C. Ronaldo (11 m. baudinys)
85' [1 - 1] S. Ramos (į savus vartus)
90+2' [2 - 1] S. Jovetič