S.Govou -  "Tottenham" taikinyje (papildyta) © Eurofootball.lt
Prancūzijos žiniasklaida jau dabar pradėjo spėliones kas gali prisijungti prie "%c00052" komandos, kai jos vairą perėmė Prancūzijos nacionalinės rinktinės strategas Jacques Santini.

Pirmasis žiniasklaidos akiratyje papuolęs žaidėjas yra "%c00055" puolėjas prancūzas Sidnis Govou (%p00577). Jis minimas tarp favoritų papildyti anglų klubą net ir po to, kai jis buvo išbrauktas iš Europos čempionų titulą ginsiančios rinktinės pagrindinių žaidėjų sąrašų.

Visgi, kai traumą gavo %p00469, durys į Euro 2004 atsivėrė ir 24-ių metų S.Govou.

"%c00055" klubo generalinis vadybininkas Jeanas Michelis Aulas neseniai teigė, kad gali parduoti puolėją. Bet jis paminėjo tai, kad parduos jį tik tuo atveju, jei gaus žaidėjo vertę atitinkančią sumą.

Kitas realus "Tottenham" taikinys yra Silvenas Wiltoras (%p01621), kuris neseniai buvo atleistas iš "Premier" lygos čempionų "%c00041" klubo.

Buvęs "%c00064" klubo žaidėjas palaiko gerus santykius su J.Santini ir tai gali būti rimta priežastis, dėl kurios be klubo likęs žaidėjas gali pasirinkti "Tottenham". Susidomėjimą S.Wiltordu taip pat rodė kitas "Premier" lygos klubas "%c00053".

[Papildyta]

Pats J.Santini neseniai teigė, kad savo naujame klube norėtų matyti "%c00001" gynėją, taip pat prancūzą, Biksentą Lizarazu (%p00011).

Oficialūs "Tottenham" klubo atstovai jau buvo susisiekę su gynėju, nes šis nesutarė dėl naujo kontrakto su Bundeslygos vicečempionais.

34-ių metų B.Lizarazu atrodo norėtų pereiti į anglų komandą, mat kaip ir S.Wiltordas jis jau seniai dirba su J.Santini ir palaiko su juo draugiškus santykius.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...