S. Gerrardo kariauna iš „Everton“ tvirtovės išsivežė tris taškus © JumpStory nuotr.

Šeštadienį „Premier“ lygos batalijos prasidėjo Goodison Park stadione, kur susitiko su Rafa Benitezu ką tik atsisveikinusi „Everton“ ekipa su įsibegėjančia „Aston Villa“ komanda.

Į buvusių priešų tvirtovę grįžęs Stevenas Gerrardas kartu su „Aston Villa“ triumfavo 1:0.

Pirmajame kėlinyje ekipos keitėsi progomis, tačiau įvartis krito per pridėtą pirmojo kėlinio laiką. Po sėkmingai Lucaso Digne pakelto kampinio galva puikiai smūgiavo Emiliano Buendia ir įmušė įvartį.

Po įvarčio „Everton“ fanai metė gaiviojo gėrimo buteliuką į buvusį žaidėją Lucasą Digne, kuris po smūgio nukrito ant žemės. Buteliukas pataikė ir į kitą svečių komandos gynėją, Matty Cashą.

Antrajame kėlinyje geresnių progų jau turėjo „Everton“ ekipa ir vienu momentu mačo šeimininkai tikrai buvo prispaudę varžovų vartus, dominavo rungtynėse. Tačiau tai vaisių nedavė ir rungtynėse triumfavo „Aston Villa“ futbolininkai.

Po šios pergalės „Aston Villa“ bent trumpam turnyrinėje lentelėje aplenkė „Leicester City“ komandą bei pakilo į 10-ąją vietą. „Everton“ lieka 16-oje vietoje.