S. El Shaarawy ir M. Salah vedamas "Roma" klubas sutriuškino "Pescara" (VIDEO)

Paskutiniajame 33-ojo "Serie A" turo susitikime "Roma" futbolininkai parodė, jog kovoje dėl prizinių vietų pasiduoti neketina.

Luciano Spalletti auklėtiniai išvykoje žaidė prieš "Pescara", kurį į nokdauną pasiuntė pirmojo kėlinio pabaigoje.

"Giallorossi" aikštėje ėmė dominuoti nuo pat pradžių, o Mohamedas Salah pirmąjį įvartį įmušė jau antrąją minutę. Tiesa, šis buvo neįskaitytas.

Kėliniui artėjant link vidurio į skersinį pataikė Radja Nainggolanas, bet varžovų vartus galiausiai pramušė Kevinas Strootmanas, kuriam rezultatyvų perdavimą atliko Stephanas El Shaarawy. Vos po pasižymėjo Nainggolanas ir rezultatas jau tapo 2-0.

Dar vienas įvartis į "Pescara" vartus krito vos prasidėjus antrajai rungtynių daliai, kuomet El Shaarawy savo antrąjį rezultatyvų perdavimą atliko Mohamedui Salah. Antrąkart krašto puolėjui iš Egipto jis asistavo sužaidus valandą.

Šis smūgis oponentus pribaigė galutinai ir šie galiausiai atsilikimą sugebėjo sušvelninti tik vieninteliu tiksliu Ahmado Benali smūgiu.

Taigi, "Roma" iškovojo tris taškus bei padidino persvarą prieš trečiojoje vietoje žengiantį "Napoli" iki keturių taškų. Nors čempionų titulas jau yra beveik nepasiekiamas, šio vakaro pergalė itin svarbi lenktynėse dėl "Serie A" sidabro.

"Pescara" 1 - 4 "Roma"
[0-1] 44' Kevin Strootman
[0-2] 45' Radja Nainggolan
[0-3] 48' Mohamed Salah
[0-4] 60' Mohamed Salah
[1-4] 83' Ahmad Benali