R.Vyšniauskas išdrįstų paspausti ranką J.Lowui

Portalo "EuroFootball.lt" konferencijoje televizijos komentatorius Rytis Vyšniauskas kalbėjo apie skandalą Vokietijos rinktinėje, kai šios ekipos treneris Joachimas Lowas buvo užfiksuotas krapštantis lytinius organus ir vėliau uostantis pirštus tiek rungtynių, tiek treniruotės metu.

Vis dėlto Europos čempionato susitikimus nušviečiantis žurnalistas neatsisakytų paspausti ranką tituluotam vokiečiui.

"Dabar nauji įpročiai, matyt, susiformavo. Ranką paduočiau, gerbiamas asmuo, tikiu, kad tas rankas nusiplauna. Smagu, kad atsiranda iš ko pasijuokti čempionato metu", - rašė R.Vyšniauskas.

Surimtėjęs komentatorius prakalbo italų žaidimą bei pasiruošimą televizijos transliacijai.

"Sėkmės faktorius čempionatuose visada didelis. Gali nežaisdamas labai gerai nuvilkinti kokį ketvirtfinalį iki pendelių ir laimėti. Conte - išties puikus strategas ir komandą yra paruošęs gerai. Skeptiškai žiūrėjau į italus, bet gynyba atrodo solidžiai, o puolime su belgais buvo gerai išnaudojamos erdvės. Patiko Pelle, Candreva, Giaccherini", - teigė žurnalistas.

"Kol kas geriau komentuoti dviese, kai aš turiu žurnalisto rolę, o kolega - eksperto. Pasiruošiu faktų, kad išvengčiau tuščių pauzių. Trūksta ir žinių, trūksta ir praktikos gilesnei analizei. Kažkiek nuomonės stengiuosi pasakyti, bet viskas turi būti pasverta, nesu buvęs treneris ar žaidėjas, kad galėčiau sau leisti baisiai daug ekspertauti. Nenoriu teisintis, bet iki šiol aš komentuodavau tik A lygą, tai Euro 2016 yra visiškai naujas iššūkis. Į visas žiūrovų pastabas atsižvelgiu ir džiaugiuosi, kad žmonės drąsiai rašo facebooke man atsiliepimus", - tikino R.Vyšniauskas.

Užduoti klausimą R.Vyšniauskui galite užduoti čia.

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė