Rungtynių su „Derry City“ geriausieji: G. Paulauskas, A. Lezama, D. Kazlauskas © JumpStory nuotr.

Dramatišką pergalę po pratęsimo 3:2 UEFA Europos lygos pirmojo atrankos etapo rungtynėse prieš Šiaurės Airijos „Derry City“ klubą iškovojusios „Riterių“ komandos naudingiausių žaidėjų trejetą sudaro Gytis Paulauskas, Angelis Lezama ir Donatas Kazlauskas. Pirmasis pagal „InStat“ skaičiavimus surinko 283 naudingumo balus, antrasis – 280, trečiasis – 273.

109 minutes aikštėje praleidęs G. Paulauskas atliko du smūgius į vartus ir po abiejų smūgių kamuolys atsidūrė jų tinkle. Puolėjas kovodamas su varžovų gynėjais dalyvavo net 41 dvikovoje, iš kurių sugebėjo laimėti 16. Daug geriau naudingiausiam dvikovos žaidėjui sekėsi, kai jis grįždavo padėti savo komandos draugams į gynybą. Tuomet G. Paulauskas laimėjo net 70 procentų dvikovų.

Be keitimo visas rungtynes žaidęs A. Lezama prieš „Derry City“ pasižymėjo vienu rezultatyviu perdavimu. Venesuelietis sudalyvavo net 129 (!) atakose, dukart smūgiavo į vartus, tačiau abu smūgiai buvo netikslūs.

Taip pat be keitimų žaidusio D. Kazlausko sąskaitoje – įvartis ir rezultatyvus perdavimas. Puolėjo pozicijoje žaidęs „Riterių“ senbuvis per rungtynes atliko 4 smūgius, iš kurių du skriejo į vartų plotą. D. Kazlauskas sudalyvavo 87 atakose.

Iškart už šio trejeto, naudingiausiųjų sąraše išsidėstė šie futbolininkai: Deividas Malžinskas (227 naudingumo balai), Tomas Dombrauskis (216) ir Dominykas Barauskas (212).