Rungtynių pradžioje reikalus sutvarkiusi „Barca“ sutriuškino „Athletic“ vienuolikę © REUTERS nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiame susitikime „Barcelona“ namuose rezultatu 4:0 sutriuškino Bilbao „Atheltic“ ekipą.

Xavi auklėtiniai rungtynes pradėjo puikiai ir jau įpusėjus pirmajam kėliniui susikrovė trijų įvarčių persvarą.

Pirmasis įvartis krito 12 minutę. Po Roberto Lewandowskio aukšto perdavimo kamuolį smūgiu galva į vartus pasiuntė Ousmane'as Dembele.

18 minutę katalonai padvigubino savo persvarą. Šį kartą su rikošeto pagalba pasižymėjo Sergi Roberto.

Dar už keturių minučių savąjį įvartį pridėjo ir Robertas Lewandowskis. Lenkas gudriai susitvarkė su gautu perdavimu ir galingu smūgiu nukreipė kamuolį į viršutinį vartų kampą.

Galutinį tašką šiame mače šeimininkai padėjo 74 minutę. Ferranas Torresas atrado savo progą baudos aikštelėje ir nuginklavo oponentų vartininką.

Po šio mačo „Barca“ vis dar rikiuojasi antroje turnyrinės lentelės pozicijoje. Ją nuo pirmoje vietoje esančio „Real“ skiria trys taškai.