Rungtynės tarp "Bayern" ir "Werder" baigėsi taikiai © Eurofootball.lt
Lygoje pirmaujančių Miuncheno "Bayern" bei Brėmeno "Werder" ekipų dvikova Bavarijos sostinėje pasibaigė lygiosiomis 1-1, taigi skirtumas tarp klubų nepakito.

Mačui vos prasidėjus, svečius į priekį tiksliu smūgiu iš baudos aikštelės išvedė Diego. Kėlinio viduryje, po "Werder" vartininko pražangos prieš Luca Toni, "Bayern" įgijo progą išlyginti rezultatą iš vienuolikos metrų baudinio, tačiau Timas Wiese išpirko kaltę puikiai atremdamas italo smūgį.

Vis dėlto, išlyginamąjį įvartį šeimininkai pasiekė dar prieš pertrauką: Markas van Bommelis perėmė kamuolį aikštės viduryje, toliau sekė L. Toni ir Ze Roberto kombinacija, pasibaigusi tiksliu brazilo smūgiu.

Rungtynėms artėjant į pabaigą pasižymėti pavyko ir L. Toni, tačiau teisėjo asistentui įžvelgus labai abejotiną nuošalę, įvartis nebuvo įskaitytas.

Statistika

"%c00100" 2 - 3 "%c00015"
19' [0 - 1] Gerald Asamoah
21' [1 - 1] Giovanni Federico
30' [1 - 2] Martin Amedick (į savo vartus)
50' [2 - 2] Mladen Petric
82' [2 - 3] Fabian Ernst

76' Dede ("Borussia") pašalintas iš aikštės

"%c00001" 1 - 1 "%c00016"
6' [0 - 1] Diego
32' [1 - 1] Ze Roberto

30' Luca Toni ("Bayern") nerealizavo 11 metrų baudinio