Rugpjūčio 4 d. transferai ir gandai: "West Ham" užsigeidė "Barcelona" talento, A.Di Maria atliks testus

Lankomiausias šalies futbolo naujienų portalas Eurofootball.lt ir toliau padeda sekti spaudoje sklandančius gandus bei jau įvykusius žaidėjų perėjimus.


"Man Utd" ekipa, praradusi viltis įsigyti Madrido "Real" gynėją Sergio Ramosą, savo dėmesį nukreipė į kitą karališkojo klubo gynėją Pepe, kuris ateinantį sezoną gali praleisti nemažai laiko ant atsarginių žaidėjų suolelio ("Daily Mirror")

***

"Man Utd" toliau tariasi su "Real" dėl vartininko Davido De Gea perėjimo kainos. Anglai neketina nusileisti ir liepia mokėti 28 mln. svarų sterlingų ("Marca")

***

"Southampton" bando įsigyti "Schalke" saugą Leoną Goretzką. Už vokietį siūloma 16 mln. eurų ("Bild")

***

"Barcelona" nesiruošia parduoti "Juventus" ekipai Javiero Mascherano ir tai be užuolankų pasakė italams ("Tuttosport")

***

Šią vasarą "Man Utd" du kartus siūlė maždaug 100 mln. svarų sterlingų už "Real" krašto puolėją Garethą Bale'ą, bet abu kartus liko nieko nepešusi ("The Sun").

***

"Wolfsburg" ketina priimti tik 50 mln. svarų sterlingų pasiūlymą už Keviną De Bruyne ir tai išdėstė "Man City" ekipai ("Daily Mail").

***

"Southampton" įsijungė į kovą dėl "Celtic" centro gynėjo Virgilio van Dijko. Olandu taip pat domisi Londono "Arsenal", "Man Utd" ir "Everton". "Šventieji" pasiūlė 7 mln. svarų sterlingų ("Daily Express").

***

Kijevo "Dinamo" gynėjas Dieumerci Mbokani - vis arčiau "Premier" lygos. "Norwich City" už afrikietį ketina mokėti maždaug 6 mln. svarų sterlingų ("Daily Star").

***

"Chelsea" paprašė "Tottenham" ekipos įvardinti norimą sumą už gynėją Danny Rose'ą. Užsitęsus deryboms dėl Baba Rahmano, "mėlynieji" už Anglijos rinktinės gynėją siūlytų 15 mln. svarų sterlingų.

***

"West Ham United" užsigeidė "Barcelona" talento Aleno Halilovičiaus. Anglai ketina už 5 mln. svarų sterlingų perpirkti sutartį, o katalonai turėtų galimybę ateityje žaidėją susigrąžinti ("Sport")

***

20 valandų iš Argentinos į Dohą skridęs Angelis Di Maria buvo pernelyg pavargęs, kad atliktų medicininius testus (dėl perėjimo į PSG ekipą) ir apžiūra nusikėlė į antradienį ("Daily Mail").

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...