Rugpjūčio 3 d. transferai ir gandai: "Tottenham" ruošiasi driokstelėti žaidėjų turguje

Vasaros futbolininkų perėjimų langas jau įpusėjo, o populiariausias futbolo naujienų tinklapis "Eurofootball.lt" tęsia rubriką ir kasdien pateikia Jums įdomiausius gandus apie galimus bei naujienas apie jau įvykusius transferus spalvingame futbolo pasaulyje.


***

"Tottenham" ruošiasi sudrebinti futbolo pasaulį išleisdami 55 mln. eurų sumą už "Southampton" saugą Morganą Schneiderliną ir "Swansea City" puolėją Wilfriedą Bony.

***

"Man City" priklausantis puolėjas Johnas Guidetti pratęs karjerą Olandijos čempionate, tačiau vietoje "Feyenoord" bus paskolintas "Ajax" klubui.

***

Madrido "Atletico" saugas Josuha Guilavogui už 15 mln. eurų kelsis į "Wolfsburg".

***

Madrido "Real" vartininkas ruošiasi apsivilkti "Monaco" aprangą. Žaidėju dar domisi "Napoli" ekipa.

***

Karališkasis klubas svarsto galimybę kviestis "Chelsea" vartininką Petrą Čechą, kuris nenorėtų tapti Thibaut Courtoiso dubleriu.

***

"Aston Villa" bando visais būdais išlaikyti gynėją Roną Vlaarą, kuriuo domisi Turino "Juventus" komanda. Spėjama, kad sutartis bus pratęsta su anglų komanda.

***

"Tottenham" klubas įsijungė į kovą dėl rezultatyviojo puolėjo Samuelio Eto'o. "West Ham" ekipa taip pat svajoja apie afrikietį, bet juos stabdo prašomas atlyginimas.

***

"Man Utd" pralaimėjo lenktynes dėl "Arsenal" gynėjo Thomaso Vermaeleno parašo. 28 metų belgas į Kataloniją atvyks už 12,5 mln. eurų.

***

"Arsenal" svarsto, ar bandyti laimę derybose su Dortmundo "Borussia" su gynėjo Matso Hummelso. Vokiečio kaina siekia 37,5 mln. eurų.

***

Stringant PSG ir A.Di Maria sandėriui, savo žodį gali tarti "Man Utd" klubas. "Bayern" klubas taip pat varžosi dėl 70 mln. eurų kainuojančio argentiniečio.