Rugpjūčio 16 d. transferai ir gandai: J.Cuadrado palieka "Fiorentina"

Vasaros futbolininkų perėjimų langas jau artėja prie pabaigos, o populiariausias futbolo naujienų tinklapis "Eurofootball.lt" tęsia rubriką ir kasdien pateikia Jums įdomiausius gandus apie galimus bei naujienas apie jau įvykusius transferus.


Pasak Madrido dienraščio "AS", "Real" klubas sutinka parduoti Samį Khedirą ir už mažesnę kainą nei buvo manyta. Skelbiama, kad Londono "Arsenal" arba Londono "Chelsea" už jį turėtų sumokėti 8 milijonus svarų sterlingų.

***

"Manchester United" atnaujino susidomėjimą Milano "Inter" saugu Fredy Guarinu. Louisas van Gaalas susitaikė su mintimi, jog Arturo Vidalis liks Turino "Juventus".

***

Londono "Chelsea" vis dar komandoje nori matyti naują gynėją. Anglijos spauda praneša, kad "mėlynieji" baigia derybas dėl "Roma" dėl gynėjo Mehdi Benatia perėjimo už 38 mlm. eurų sumą.

***

Londono "Queens Park Rangers" nori prisivilioti Maskvos "Lokomotiv" saugą Lassaną Diarra. Buvusiam Madrido "Real" žaidėjui QPR sutiktų mokėti 50 tūkstančių eurų per savaitę.

***

"Roma" rengiasi pateikti pasiūlymą "Manchester City" klubui dėl puolėjo Stevano Jovetičiaus. "Serie A" vicečempionai už jį pasyžo sumokėti 25 mln. eurų.

***

Londono "Chelsea" klube kitą sezoną Victoras Mosesas ir vėl nežais. Informuojama, kad "Stoke City" pasiekė susitarimą dėl nigeriečio nuomos vienam sezonui.

***

Lucas Leiva nori palikti "Liverpool" ir prisijungti prie "Napoli" ekipos. Futbolininkas kalbėjosi su dabartiniu italų komandos treneriu Rafaelio Benitezo ir išreiškė norą rungtyniauti Neapolyje.

***

Juanas Cuadrado atsisakė su komanda vykti į draugiškas rungtynes prieš Madrido "Real" ir, atrodo, kad kolumbietis artimiausiu metu atvyks į "Manchester United" arba "Barcelona".

***

Miuncheno "Bayern" ir "Manchester United" taip pat kovoja del Pirėjo "Olympiakos" gynėjo Kosto Manolas įsigijimo.

***

Ispanijos spaudoje pasirodė pranešimai, kad Angelis Di Maria liks Madrido "Real" klube, nors visą vasarą sklido kalbos apie argentiniečio išvykimą.

***

"Liverpool" tikisi užbaigti derybas su "Swansea". Brendanas Rodgersas pasiruošęs už puolėją Wilfriedą Bony pateikti 20 mln. eurų.

***

OFICIALU: "Aston Villa" iš "Elche" klubo prisiviliojo Kolumbijos rinktinėje sužibėjusį saugą Carlosą Sanchezą.