Rudi Völleris atsistatydino iš trenerio pareigų © Eurofootball.lt
Buvęs Vokietijos rinktines žaidėjas ir vienas iš lyderių Rudis Völleris, dabar taip pat tapo ir buvusiu treneriu. Po nesekmingo pasirodymo su Vokietijos rinktine Europos čempionate jis nusprendė pasitraukti iš užimamo posto.

Po pralaimėtų rungtynių prieš ne stipriausios sudėties žaidusią Čekijos rinktinę, didžioji dalis Vokietijos Völleriui žarsto nemalonias frazes. Net spaudoje rašoma, kad kaip treneris jis savo darbo neišmano.

44 metų Völleris mano, kad nacionalinei rinktinei reikia naujos pradžios prieš 2006-ųjų metų Pasaulio čempionatą, kuris vyks būtent Vokietijoje: "Jaučiu kad tik tas, kas turi nesuterštą reputaciją bei tvirtą patikimumą, tą ką aš turėjau prieš ketverius metus, gali per sekančius dvejus metus atlikti šį darbą."

Vokietijos futbolo federacijos (DFB) prezidentas Gerhardas Mayeris-Vorfelderis gailėjosi tokio trenerio sprendimo: "Jis mums pasakė, kad tai nebuvo staigus sprendimas, priimtas iškart po rungtynių. Vis dėlto mes labai gailimės dėl tokio sprendimo, tačiau turime su tuo susitaikyti."

Manoma, kad laisvą rinktinės trenerio vietą užims dabar nieko netreniruojantis, bei neseniai is Miuncheno "%c00001" klubo trenerio pareigų atleistas Otmaras Hitzfeldas. Tarp kandidatų yra ir Graikijos strategas Otto Rehhagelis, "%c00148" treniruojantis Christophas Daumas. Tuo tarpu Rudi Völleris greičiausiai gali perimti Leverkuseno "%c00008" stratego pareigas.