R.Quaresma privertė kroatus pakuotis lagaminus (FOTO, VIDEO)

Šeštadienį Europos čempionato aštuntfinalyje įvyko iš anksto dažnai aptarinėtos ir nemenką intrigą kėlusios portugalų bei kroatų rungtynės.

Lygiai vykusiame mače lemtingu tapo portugalo R.Quaresmos įvartis, pelnytas 117-ąją susitikimo minutę - 1:0.

Pirmajame kėlinyje komandos žaidė atsargiai ir kiek nuvylė futbolo gerbėjus, kurie galbūt tikėjosi kito reginio.

25-ąją min. Pepe galėjo pasižymėti, tačiau jo muštas kamuolys nuskrido virš skersinio.

Po pertraukos vaizdas aikštėje ne itin pasikeitė. A.Čačičiaus auklėtiniai turėjo keletą progų grasinti varžovų vartams, tačiau tiek D.Vidos, tiek M.Brozovičiaus smūgiai buvo netikslūs.

Ekipos turėjo žaisti pratęsimą, kurio metu vėl šansą po kampinio turėjo D.Vida, o netrukus I.Perišičius pataikė į virpstą.

Žaibiškai sureagavę portugalai surengė kontrataką - C.Ronaldo smūgį atrėmė Subašičius, tačiau laisvas likęs R.Quaresma nesunkiai nukreipė kamuolį į vartus - 1:0.

Kroatai dar bandė gelbėtis, tačiau vėl šansą praleido D.Vida.

Ketvirtfinalyje portugalai kausis pries Lenkijos rinktinę.

Startinės sudėtys:

Kroatija: Subasic, Srna, Corluka, Vida, Strinic, Modric, Badelj, Brozovic, Rakitic, Perisic, Mandzukic

Portugalija: Rui Patricio, Cedric, Pepe, Fonte, Guerreiro, Carvalho, Gomes, Adrien, Mario, Nani, Ronaldo

Straipsnio įvertinimas: 0 5
  • asd
    skraidantis objektas

klaida. ne kroatai, o portugalai visa zaidima zaide ginybini futbola, pasitikrink maco statistika. o po to tiesiog viena sekminga kontrataka.

Kroatai puole daugiau negu portugalai, bet iki 116 minutes kroatams svarbiausia buvo gynyba o tik poto puolimas. Taciau apie 116 kroatai beveik visi nubego i puolima.

• -1
  • nekenciu portugalu
    ren

Gaila Kroatijos, bet lenkai tures dabar dvigubai daugiau sansu nueiti iki pusfinalio! Sveikinimai sienautoju rinktinei!

bet lenkam absoliuciai jokiu sansu, lewa siame cempe 0, sveicarija butu buves siek tiek rimtesnis varzovas portugalams, ir tai.. cia portugalai ims lenkus 2-1 ar 3-1 tikrai, kofus vien paziurekit. 2.25 uz por duoda ir 4.0 uz polska. kroatai nuvyle ziauriai, maniau tikrai iki finalo eis, dabar portugalija finale arba blogiausiu atveju pusfinalyje pries belgija.

• -1
  • skraidantis objektas
    asd

Kroatu as nesupratau. Jei tu 116 minuciu zaidi ginybini futbola , tai ir zaisk iki galo, o jie uzsimane paskutinemis minutemis visa komanda pulti portugalu vartus.