R.Poškus: "Pirmojo rato gale truputį pasėdome"

Po sėkmingo starto „SMScredit.lt A lygoje“ Jonavos „Lietava“ pirmą ratą užbaigė skaudžiu pralaimėjimu Kauno „Stumbrui“.

Gynėjas Martynas Dūda po šios nesėkmės nuogąstavo, kad kauniečiai įveikė jonaviečius jų pačių ginklu – kontratakomis.

„Manau, kad „Stumbras“ šiose rungtynėse mus apgavo, nes pasirinko mūsų taktiką žaisti atsitraukus. Taip ir atsitiko. Mes spaudėme, nieko nesukūrėme, jie pora kartų nubėgo, įmušė ir rungtynės baigėsi.

Mūsų pirmas tikslas turėjo būti žaisti atsitraukus ir rodyti savo žaidimą, ką parodėme prieš tai rungtynėse bėgdami į kontratakas. Šiuo metu parodėme, kad dar nesugebame žaisti tiki-taka, taip ir gavosi. Turėjome laukti savo momentų. Nežinau, dėl ko mes taip žaidėme, sunku pasakyti. Euforija nuslūgo, reikia pradėti nuo nulio, dirbti ir vėl visiems viską įrodinėti“, – teigė „Lietavos“ futbolininkas.

Prie Jonavos klubo vairo stojęs Robertas Poškus pripažino „Stumbro“ pranašumą, tačiau pirmuoju čempionato ratu liko patenkintas.

„Ne to norėjome ir ne to tikėjomės. Galiu pasveikinti „Stumbro“ komandą, ji pelnytai laimėjo, iškovojo tris taškus.

Šiandien daug kas strigo. Labai lėtai žaidėme su kamuoliu, visi pagrindiniai žaidėjai sužaidė silpnai, pradėjome daryti nuošales, apie kurias nebuvo kalbėta. Viską darėme atvirkščiai, negalėjome užsikabinti. Nelabai buvome pripratę, kad atsitraukęs „Stumbras“ žais kontratakomis, o mums nesigavo laikyti kamuolio. Jie galėjo daugiau įmušti ir pelnytai laimėjo.

„Stumbras“ labai gerai, kompaktiškai gynėsi, nesuteikė erdvių. Pas mus nebuvo judėjimo, todėl viskas taip strigo. „Stumbras“ buvo motyvuotas, labiau norėjo laimėti. Pirmą ratą vertinu pozityviai. Buvo gerų, įdomių rungtynių. Pirmo rato gale truputį pasėdome“, – kalbėjo R. Poškus.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos