R.Poškus: "Antrajame kėlinyje "Utenis“ pradėjo lipti"

Jonavos „Lietava“ nutraukė trijų iš eilės pralaimėjimų seriją „SMScredit.lt A lygoje“. Jonaviškiai Aukštaitijos derbyje antrą kartą sezone minimaliu rezultatu 1:0 įveikė Utenos „Utenį“.

Pirmąsias rungtynes savo aikštėje Jonavoje žaidusios „Lietavos“ vyr. treneris Robertas Poškus džiaugėsi, kad pavyko pasiekti pergalę, o futbolo šventė buvo nesugadinta.

„Gynėmės drausmingai, nepadarėme didelių erdvių „Uteniui“. Pirmas kėlinys buvo atsargesnis. Nebuvo taip, kad pultume aklai į priekį. Vyko pozicinis žaidimas. Pasisekė įmušti. Manau, pirmajame kėlinyje mes daugiau kontroliavome kamuolį, valdėme. Gavosi išėjimas į atakas. Antrajame „Utenis“ pradėjo lipti, buvo prispaudę kokias 15-20 minučių, negalėjome rasti savo žaidimo. Išleido „Utenis“ dar vieną atakuojanti futbolininką ir taip mums atvėrė daugiau erdvių, rizikavo. Turėjome daug momentų pasiekti antrą, bet nepavyko ir išlaikėme teigiamą rezultatą“, - pasakojo treneris.

Pasak jo, komandai buvo akcentuota išnaudoti kampinius ir pražangas, nes, turint aukštus žaidėjus, reikėjo tik gero perdavimo. Taip buvo pelnytas įvartis.

„Daugumą kamuolių, oro dvikovų ir antrų kamuolių mes šiandien laimėjome“, - „Lietavos“ pranašumu džiaugėsi R.Poškus.

Vienintelio įvarčio autorius Arnas Paškevičius sakė, kad komanda laikėsi trenerių nurodymų, nesistengė skubėti į puolimą bei laimėjo kamuolius „antrame aukšte“. Saugas džiaugėsi ir pirmuoju pasiektu įvarčiu lygoje.

„Su „Uteniu“ ir pirma, ir dabartinė dvikovos buvo apylygės. Tiek jie, tiek mes turėjome progų. Galėjo ir jiems fortūna pasisukti. Galėjome dar du-tris įvarčius įmušti, taip pat ir jie galėjo. Varžovas tikrai kovojo. Darėme viską, ką liepė treneris ir viską įvykdėme“, - tvirtino A.Paškevičius.

Pasak jo, komanda labai norėjo nutraukti „tuščių“ rungtynių seriją bei įmušti įvartį.

„Treneris minėjo, kad neperdegti. Visų akys tokios, visi nori įmušti, visi bėga, bet pasisaugojome, labai nelėkėme, žaidėme savo žaidimą nuo gynybos, kiek įmanoma kontroliavome kamuolį. Apsigynėme, viskas tvarkoje. Smagu buvo žaisti savo žiūrovų akivaizdoje, tik gal oras sutrukdė. Tikėjomės dar daugiau fanų, jiems - didelis ačiū. Susirinko daugiau nei pusė stadiono. Kitą kartą, manau, bus daugiau“, - neabejojo A.Paškevičius.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos