"Roma" vyr. treneriu tapo L.Spalletti © Eurofootball.lt
Praėjus dešimčiai dienų po to, kai Luciano Spalletti pasitraukė iš "%c00063" klubo, jis užėmė "%c00028" ekipos vyr. trenerio postą ir su Italijos sostinės klubu pasirašė dviejų metų sutartį, pagal kurią per sezoną uždirbs apie 2 milijonus eurų.

46 metų Spaletti, sugebėjęs su "Udinese" 2004/05 metų sezoną "Serie A" čempionate užimti ketvirtąją vietą ir iškovoti kelialapį į Čempionų lygos atrankos varžybas, nusprendė iš komandos pasitraukti motyvuodamas tuo, kad jis gali daugiau nesugebėti pasiekti tokių rezultatų.

Iš pradžių "Udinese" nepriemė trenerio atsistatydinimo pareiškimo, bet pagaliau buvo susitarta ir Spaletti atsivėrė laisvas kelias į kitą klubą. Savo karjerą treneris pradėjo "Empoli" klube, vėliau dirbo "Sampdoria", "Venezia" ir "Ancona" ekipose.

"Roma" nesėkmingai susiklosčiusiame Italijos pirmenybių sezone, kuriame net tris kartus pakeitė trenerius, užėmė tik devintą vietą bei pateko į taurės finalą. Komandą pastaruoju metu treniravęs Bruno Conti atėjus naujajam strategui grįš į jaunimo ekipą.

Tai jau ne pirmas pasikeitimas Romos klube pasibaigus sezonui - komandą jau papildė S.Kuffouras, R.Taddei ir S.Nonda, o su treneriu L.Spalletti vietomis apsikeitė gynėjas V.Candela, persikėlęs į "Udinese" klubą.